Sari la conținut

Seawolves Bike Fest V - Mamaia 2012


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

hop si eu, cu mai vreo 4...... si cu "apa minerala" pentru pretini :hug: .... :friends:

 

 

Fir'ai a dreq cu apa aia a ta minerala... iar imi iau blackout :D Da'nici n'o iert!

 

Prima veste buna , e ca ,, apa minera '' sa mai invechit cu un an.

 

Vestul tarii va invada anul acesta festivalul din SE tarii............ AMR 20 zile SA NE VEDEM CU BINE LA UN PAHAR DE DISTRACTIE

 

 

V'asteptam cu mare placere fratilor!!! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hop si eu, cu mai vreo 4...... si cu "apa minerala" pentru pretini :hug: .... :friends:

Din respect o sa iau si eu o gura de apa vie de la tine dar nu mai mult ptr ca stiu ce am patit anul trecut !!!! Nu mai vreau ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma faceti sa raman cu apa in sticla, s-o car ambipulea de la mama drakului pana la mare, io nu mai vin..... :moron:

 

:smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In camping exista posibilitatea de a ne caza si la casute ceva?

 

 

Casute anul asta nu sunt. Sunt in reconstructie si se pare ca nu vor fi gata pana la data festului.

 

Mai puteti incerca la hotel Lido, care e la 5 minute de camping:

http://www.lido-mamaia.ro/

- 132 lei/camera dubla /zi

- 106 lei/camera single/zi

 

... si in continuare este valabila oferta la hotel Palas de 4 stele (http://www.palaspelican.ro/) care este la 900 de metri de locatie, 110 RON pe noapte pentru cei care vin la fest in loc de 300 RON cat e normal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ma faceti sa raman cu apa in sticla, s-o car ambipulea de la mama drakului pana la mare, io nu mai vin..... :moron:

Hai ca pana la urma nu te lasam sa te chinui singur la apa de gura !!! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare pt Bucuresteni: Cine ma adopta si pe mine? :D Din pacate s-ar putea sa raman fara parteneri de drum asa ca vreau( fara sa deranjez prea mult) sa ma alatur unui grup :D Promit atat eu cat si murgul meu sa fim cuminti :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare pt Bucuresteni: Cine ma adopta si pe mine? :D Din pacate s-ar putea sa raman fara parteneri de drum asa ca vreau( fara sa deranjez prea mult) sa ma alatur unui grup :D Promit atat eu cat si murgul meu sa fim cuminti :rolleyes:

Nocturnus, mai vorbim in preajma evenimentului, dar daca e putem merge impreuna fara probleme. Vedem ce gasca se mai face pana atunci. Tinem legatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nocturnus, mai vorbim in preajma evenimentului, dar daca e putem merge impreuna fara probleme. Vedem ce gasca se mai face pana atunci. Tinem legatura.

Da, ar fain! Te contactez pe private pe saptamana viitoare eventual. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa, tati! te sun ori cand ne apropiem (plecam pe la 5 din Iasi) ori cand descalecam!

cam cati plecati din iasi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...