Sari la conținut

Baiatu' Cu Repsolu D La Galati Acuzat D Ucidere Din Culpa...


Gixu.
 Share

Postări Recomandate

M-am uitat la stiri si m-am umplut d nervi...K de obicei noi suntem cei mai ai dreacu din lume...In cazul incidentului d la Galati in loc sa fie trasi la rasp cei c se ocupau in special d protectia pilotilor shi a spectatorilor(jandarmerie,politie...etc) au gasit (cuvant jignitor) sa acuze motociclistu d ucidere din culpa...o acuzatie mult prea umflata parerea mea...ACCIDENTUL NU S-A PRODUS INTR-UN SPATIU PUBLIC CI INTR-UN MEDIU ORGANIZAT...NIMENI NU A VRUT SA SCAPE MOTORU D SUB CONTROL SHI DACA L-A SCAPAT DAT FIIND CADRUL IN CARE A FOST ORG LINIUTA NIMIC NU AR FI TREB SA SE INTAMPLE...NU S-A DAT LA COLT D STRADA CI INTR-UN CADRU ORGANIZAT...TEORETIC FETITA NU AVEA C CAUTA ACOLO IN CEEA CE IL PRIVESTE...K D OBICEI...TRAIASCA TOVARASII DIN POL ROM...PROCURATURA...MURATURA...ETC :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au gasit (cuvant jignitor) sa acuze motociclistu d ucidere din culpa...o acuzatie mult prea umflata parerea mea......NIMENI NU A VRUT SA SCAPE MOTORU D SUB CONTROL SHI DACA L-A SCAPAT DAT FIIND CADRUL IN CARE A FOST ORG LINIUTA NIMIC NU AR FI TREB SA SE INTAMPLE...

 

 

Ma scuzati, poate sunt altii care se pricep mai bine, dar nu exact la asta se refera uciderea din culpa ?!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca se intampla pe, un drum deschis circulatiei publice,da...dar accidentu s-a produs in timpul unui concurs organizat...acum cativa ani un comisar de traseu de la F1 a fost ucis de o roata sarita dintr-o masina implicata intr-un accident pe pista...si asa cum era firesc...pilotul nu a avut de suferit(legal)...teoretic la o cursa org...fiecare parte implicata isi stie rostul...deci in concluzie daca unii si-ar fi facut treaba cum treb asta nu s-ar fi intamplat...asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca se intampla pe, un drum deschis circulatiei publice,da...dar accidentu s-a produs in timpul unui concurs organizat...acum cativa ani un comisar de traseu de la F1 a fost ucis de o roata sarita dintr-o masina implicata intr-un accident pe pista...si asa cum era firesc...pilotul nu a avut de suferit(legal)...teoretic la o cursa org...fiecare parte implicata isi stie rostul...deci in concluzie daca unii si-ar fi facut treaba cum treb asta nu s-ar fi intamplat...asfalt uscat

 

 

DA AICI AI DREPTATE.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din culpă înseamnă fără intenție :cheers:

 

eu cred ca nu are de ce sa isi faca probleme motociclistul.

 

ca este cercetat... asta e alt ceva. fiind primul caz in romania (de accident grav la un concurs moto), e normal sa se faca cercetari pe toate planurile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

×
×
  • Creează nouă...