Sari la conținut

Rectificare chiuloasa, alezare cilindru Simson in Bucuresti?


valhall
 Share

Postări Recomandate

Sunt convins ca topicul a mai fost deschis de cateva ori si imi cer scuze daca il reiau, dar nu am mai intrat de f. mult timp.

Stie cineva un atelier in Bucuresti care poate renova o chiuloasa de Simson complet (planare, rectificare scaune si supape, ghiduri)?

Ma intereseaza si alezare cilindru...

 

Calitatea ma intereseaza mai mult decat pretul..

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vb cu Nea Misu 0722982532, cel de toarna de ani de zile pistoane, aleazeaza, honuieste. Probabi lface si restul operatiunilor. Pentru planare, daca nu gasesti da-mi un pm dupa prima saptamana din Iulie. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt convins ca topicul a mai fost deschis de cateva ori si imi cer scuze daca il reiau, dar nu am mai intrat de f. mult timp.

Stie cineva un atelier in Bucuresti care poate renova o chiuloasa de Simson complet (planare, rectificare scaune si supape, ghiduri)?

Ma intereseaza si alezare cilindru...

 

Calitatea ma intereseaza mai mult decat pretul..

 

Multumesc!

 

am rectificat de curand chiluloasele la ural la atelierul de chiuloase din baneasa

 

100 de lei bucata insa calitatea lucrarii este de exceptie

 

au o gramada de utilaje, bucsari, rectificari de orice fel.

 

daca ma suni iti explic exact unde este ( cum cobori podul de la elvila spre aeroport prima strada la dreapta si apoi undeva la stanga )

 

salut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am rectificat de curand chiluloasele la ural la atelierul de chiuloase din baneasa

 

100 de lei bucata insa calitatea lucrarii este de exceptie

Daca este vorba despre firma 'strungarie auto', pot sa confirm ca lucreaza ok, am refacut o chiulasa de o masina acolo si am fost multumit.

Asa de multimit in cat ca am trecut si eu pe acolo cu chiulasa mea de simson sport pentru o cerere de oferta pentru inlocuit ghiduri, supape, scaune (daca era caz) si rectificare, insa mi s-a cerut sa fac rost de specificatiile tehnice (eu, de unde?) si pretul cerut mi s-a parut prea mare.

 

Opinia mea, la cat de mica e chiulasa, poti s-o trimiti undeva in tara la cineva care stie ce sa faca la asa ceva, si mai scapi si de preturi de Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...