Sari la conținut

Cumpar IFA MZ BK 350


TudorG
 Share

Postări Recomandate

De asemenea imi lipseste in continuare un cui din ala cu bila in capat pentru prins atasul (cel de pe spate).

 

:scratch: .....te referi cumva la una din aceste prinderi atunci cand spui " cui cu bila " ?....daca da atunci poti alege din poza alaturata si ma poti suna la 0740376555 , le poti vedea in Chitila jud. Ilfov .

post-29942-0-32941800-1346387243_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut,

A ramas valabil, cumpar piese de MZ BK350, sau motocicleta completa.

 

In special cutie, furca, suspensie spate, cric, dar caut aproape orice.

 

merci,

Tudor G.

Editat de TudorG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles, merci.

Mai dureaza cu a mea, dar pana spre iarna sper sa termin.

Momentan nici nu a ajuns la mine toata ca sa zic asa.

 

Ah si inca o rugaminte, daca ma poate ajuta cineva cu ceva manuale de reparatie, scheme tehnice etc. raman dator.

Multumesc.

 

 

 

ps: a ramas valabil, Cumpar atas Stoye (ne reconditionat sau reconditionat), si cumpar si o IFA BK350 daca are cineva una cu acte.

 

 

Salut, am acte (copie dupa talon) si pot scoate certificat fiscal ca totul sa fie ok la primarie. Nr meu de tel e 0744835877 daca vrei sa povestim de pret si alte detalii. Spor la restaurare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Revin cu o rugaminte. Ma poate ajuta si pe mine cineva sau trimite la cineva care sa ma ajute cu sistemul electric de la un bk350.

 

[...]

 

Multumesc,

Tudor G.

0722 409 930

 

Am rezolvat problema multumesc colegului.

 

Ps, inca mai caut: suporti far in stare buna, cric central, scarite spate, o sa fata in stere mai buna decat a mea, un atas stoye1, si in general cumpar piese de mz bk.

 

edit: si inca ceva, unde gasesc niste saboti de frana? se pot incarca astia tociti sau trebuie cumparati cu totul?

 

Merci!

Tudor G.

Editat de TudorG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezolvat problema multumesc colegului.

 

Ps, inca mai caut: suporti far in stare buna, cric central, scarite spate, o sa fata in stere mai buna decat a mea, un atas stoye1, si in general cumpar piese de mz bk.

 

edit: si inca ceva, unde gasesc niste saboti de frana? se pot incarca astia tociti sau trebuie cumparati cu totul?

 

Merci!

Tudor G.

Daca se potrivesc cei de Mz Rt 125 am eu catva pe acasa ..... poti veni cand poti cu ai tai sa-i comparam .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezolvat problema multumesc colegului.

 

Ps, inca mai caut: suporti far in stare buna, cric central, scarite spate, o sa fata in stere mai buna decat a mea, un atas stoye1, si in general cumpar piese de mz bk.

 

edit: si inca ceva, unde gasesc niste saboti de frana? se pot incarca astia tociti sau trebuie cumparati cu totul?

 

Merci!

Tudor G.

 

 

da, sabotii in general se pot feroda :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci, o sa caut sapt viitoare.

Daca se potrivesc cei de Mz Rt 125 am eu catva pe acasa ..... poti veni cand poti cu ai tai sa-i comparam .

 

Nu stiu daca merg, vb la telefon si poate trec sapt viitoare pana la tine, momentan sunt putin plecat.

Merci,

Tudor G.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut,

 

Inca valabil, cumpar un MZ/IFA BK350, sau piese, si un atas STOYE 1. Platesc si intermedieri daca este nevoie :)

 

ps.. Edi tu de unde mama naibii le gasesti ca eu am intrebat prin toata tara si doar la bisnitari care cred ca le pot vinde mai scump ca in Germania gasesc??? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Inca valabil, cumpar un MZ/IFA BK350, sau piese, si un atas STOYE 1. Platesc si intermedieri daca este nevoie :)

 

ps.. Edi tu de unde mama naibii le gasesti ca eu am intrebat prin toata tara si doar la bisnitari care cred ca le pot vinde mai scump ca in Germania gasesc??? :)

sssst, nu ma da de gol ca vreau sa fie 'supriza'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, eu n-am ajuns la consens la el, in sensul ca am fost prea hapsan, am cerut si furtunul Gardena cu tot cu roluitorul de furtun in pretul asta. Numai ca omul mi-a oferit in schimb bicicleta, eu am dat din cap ca nu se poate si uite asa a picat afacerea.

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Da, eu n-am ajuns la consens la el, in sensul ca am fost prea hapsan, am cerut si furtunul Gardena cu tot cu roluitorul de furtun in pretul asta. Numai ca omul mi-a oferit in schimb bicicleta, eu am dat din cap ca nu se poate si uite asa a picat afacerea.

 

Cit vroia pe stoye si pe EMW?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut,

Tinand cont ca baiatul care urma sa imi vand un stoye 1 nu mai raspunde nici la email nici la telefon de cateva saptamani bune o iau de la capat.

(Daca vezi postul si te razgandesti inca astept o veste de la tine sa stii :) )

deci..

 

 

Caumpar atas Stoye 1, in stare cat de cat ok (sa nu trebuiasca reconstruita barca de la 0 macar). Platesc in functie de starea produsului pretul pe care il merita. Daca nu gasesc cumpar o replica de barca din DE si "inchiriez un stoye 1" cateva zile pentru a face o replica dupa cadru.

 

Cine are asa ceva si este interesat sa il dea sa imi spuna. Platesc si "comision de intermediere" deci daca aveti cunostinte etc..

 

Merci,

Tudor G (tudor.ghigheanu (arond) gmail.com sau 0722409930)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...