Sari la conținut

Un Pic De Distractie Nu Strica...


Kali
 Share

Postări Recomandate

doua intrebari... :

1 daca e sa nu fie zapaduta si sa fie cald afara pe unde se poate pune un sac de dormit???

2. daca as vrea sa trimit si eu "o jucarie "cum fac?(in caz de zapaduta+friguletz)?"

 

 

O poti trimite prin altcineva care vine. Indiferent daca sunt sau nu zapada si frigulet, sunteti toti bineveniti. Ne organizam cumva, in asa fel incat sa nu fie nevoie de sac de dormit. Asta, daca nu ai cumva vreo fantezie... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 228
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pai Kali a fost destul de exacta: adresa - Bd-ul Matei Voievod nr. 67 (e casa, asa ca nu ai nevoie de etaj, apartament, etc si e langa Foisorul de Foc si Academia de teatru si film - parca asa ii spune), data - 01.12.2006, ora inceperii - 19:00

Atasez si o harta, conform adresei.

 

Kali, 98% I'm in.

post-10458-1162972394_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti chef si de un karaoke? :drink:

 

Adica o sa fie invitat si "Corul Matzelor Bete"? :friends: Sa vezi show daca se face karaoke... Eu ma bag ca spectator si eventual vin cu camera video sa se rada lumea de aia care o vor da in "Megastar"... Mai bine nu anuntai si o lasai cu titlul de surpriza serii.

Kali, diseara la ce ora in Etrusco? Incerc sa ajung. Daca nu, maine voi fi acolo.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da......jucarii,banuti,copii fericiti....motociclisti carmolisti .......Asta e una din petrecerile la care particip cu siguranta , e genul de petrecere la care ma plistisesc cu prietenele mele (votcka si rachia)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ legionaru: Trebuia sa anunt (adica sa va consult), pentru ca nu am "ustensile" pt karaoke :ok: si nici nu stiu ce presupune, in afara de microfon si bautura :friends:

 

 

Ne vedem maine in Etrusco pt discutii si explicatii legate de confectionarea materialului didactic :drink: :cheers:

 

 

Va pupa mama :blink: O sa iasa trasnet, pentru ca voi sunteti trasnet :what: :D :eek: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai in principiu asta presupune... De fapt presupune mai muuuulta bautura... :friends: Daca e, mi se pare ca am pe pc cateva melodii ptr karaoke. O sa le caut. Maine voi fi in Etrusco sa vedem cu ce te pot ajuta. :drink:

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...