Sari la conținut

Accident Barbu Vacarescu


Metal Heart
 Share

Postări Recomandate

Acum a ajuns nevasta-mea acasa, cica balamuc mare pe B Vacarescu. Doua masini trosnite bine, airbaguri sarite si o motocicleta rosie pe langa ele. Mi-a zis ca notocicleta nu parea avariata rau, dar la fata locului era si Smurdul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu ce am venit si eu de pe strada dar cu masina.Numai drogati numai panarame cu folii negre pe geam, cu telefonul la ureche,muzica de se aude clar cu geamul inchis, alde pisi nu au treaba cu acordare de prioritate , oglinzile sunt puse ca dizain si pentru a da bine bine in poze.Nu e de mirare ca se intampla ce se intampla pe strazi si sosele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu ce am venit si eu de pe strada dar cu masina.Numai drogati numai panarame cu folii negre pe geam, cu telefonul la ureche,muzica de se aude clar cu geamul inchis, alde pisi nu au treaba cu acordare de prioritate , oglinzile sunt puse ca dizain si pentru a da bine bine in poze.Nu e de mirare ca se intampla ce se intampla pe strazi si sosele.

Si ce treaba are asta cu accidentul in cauza? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu accidentul in cauza nu are .Dar se circula al fel de aiurea peste tot in tara si astfel apar topicurile cu accidente.Nu mai departe azi un coleg de aici de pe forum era sa fie busit de un sofer neatent.

Editat de gringo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum a ajuns nevasta-mea acasa, cica balamuc mare pe B Vacarescu. Doua masini trosnite bine, airbaguri sarite si o motocicleta rosie pe langa ele. Mi-a zis ca notocicleta nu parea avariata rau, dar la fata locului era si Smurdul.

 

ca era smurdul la fata locului, nu inseamna nimic , ei vin si daca era accidentul la sighetul marmatiei, cu atat mai mult ca s-a intamplat la 2 pasi de SCUB !

rider-ul este ok sau nu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca era smurdul la fata locului, nu inseamna nimic , ei vin si daca era accidentul la sighetul marmatiei, cu atat mai mult ca s-a intamplat la 2 pasi de SCUB !

rider-ul este ok sau nu ?

 

Nevoie de suport ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trei masini si un vfr rosu, al meu :(

o vanataie mica la piciorul drept si inca una si mai mica la piciorul stang. pasagerul si el o vanataie la piciorul drept.

cred ca daca nu aveam cizmele si pantalonii era un pic mai nasol.

 

s-a intamplat cam asa:

coloana pe aerogarii, de pe str Bihaira iese tanti cu SUV, sa faca stanga. se opreste prima banda, se opreste a doua, pe liniile de tramvai un gigel se grabea sa intre la benzinarie, avea vreo 70kmh, din ce zice el.

 

eu de pe Biharia am facut dreapta, ca stg nu e voie, profitand de SUV ul care a oprit primele doua benzi.

 

tanti cu SUV atinge masina neagra, in lateral spate, provocand un derapaj de toata frumusetea. masina neagra ricoseaza din refugiu intr-o masina gri, masina gri intra in mine, in partea stanga si ma darama pe dreapta in bordura. masina neagra continua sa derapeze se izbeste de gardul din dreapta, de acolo traverseaza iar strada si se izbeste in refugiu, dupa care mai merge ceva metri si se opreste.

 

daune : masina neagra cu fata praf, toate airbagurile sarite. cea gri roata stg rupta, far dreapta spart din impactul cu mine, iar SUVul far fata dreapta.

yori a mea are carena dreapta rupta, carena stg zgariata, carena fata rupta, ambele radiatoare infundate/deformate urat, aripa fata zgariata, janta fata zgariata, si cam atat.

 

politie, etilotest, toti cu 0, vinovat SUV, nu a acordat prioritate. RCA la Tiriac, am sa sun maine sa ma programez pentru constatare.

 

multzam fain tutror celor care au oprit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, cred c-ai vrea norocul lui, dar să-l ai la purtător, să nu trebuiască să te folosești de el, ca un fel de Jolly Joker, nu-i așa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa mi-a zis si ea, ca parea un carambol de toata frumusetea. No, bine ca sunteti ok! Plasticele se lipesc, fierul se indreapta, vanataile trec!

Spor la asigurari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...