Sari la conținut

Atlasul rutier al Romaniei


Postări Recomandate

Am avut un atlas al Romaniei foarte bun dar l-am imprumutat unui prieten si acesta la pierdut. Mergeam foarte bine cu el deoarece copiam la xerox paginile, imi marcam drumul si puneam paginile pe rezervor. Parca nu as mai da odata banii pe el, asa ca intreb: a fost cineva suficient de prevazator incat dupa ce a cumparat atlasul sa il si scaneze? Daca da, mi-l poate da si mie? Eu am avut atlasul de la Cartografia parca, legat cu arc. Am vazut prin librarii un nou atlas, editura ALL parca, ce parea la fel de bun. Oricare din ele ar fi perfect. Nu vreau harti la scara foarte mare tiparite pe o singura foaie pentru ca le gasesc greu de folosit. Multumesc anticipat.

Editat de biohazardousguy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gps-ul e pentru lenesi si neorientati;)

 

cata vreme stii sa citesti o harta sa vezi ce arata un indicator si oarecum deosebesti nordul de miazazi... :cheers:

 

uite ici gps:

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Da-mi un PM cu adresa ta de mail si ti-l urc eu pe wetransfer.

Este versiunea scanata de pe net la care am mai adaugat eu inca cateva zeci de poze ale paginilor cu indici de localitati.

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti fie de folos... Eu sunt mai lenes, chiar daca nu concepeam sa nu am harta cu mine, se pare ca e mai usor cu GPS-ul. Traiasca tehnica. Cei ce o ignora inseamna ca nu se descurca cu ea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Gata, s-a rezolvat cu ajutorul lui vis-a-vis. @ _Raul_ trimite te rog pozele cu lista de localitati la adresa mariusmihasan@gmail.com

Mersi.

 

+1 @evacuarimotoromania ad yahoo punct com, te rog

 

Sa le folositi cu placere ;).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...