Sari la conținut

Emblema Pt Club Mc


florin_diliul
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 67
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai ma, normal ca de pe net am luat. E si in manualele de cls a 4-a. Doar nu ma apucam sa-l pictez eu.

El saracul a fost dragut, s-a oferit sa stea sa-l pictez.... dar m-am gandit ca are treaba si l-am lasat sa plece :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ma, normal ca de pe net am luat. E si in manualele de cls a 4-a. Doar nu ma apucam sa-l pictez eu.

El saracul a fost dragut, s-a oferit sa stea sa-l pictez.... dar m-am gandit ca are treaba si l-am lasat sa plece :lol:

 

 

Nu am vrut sa te jignesc, nu a fost intentia. Am vrut doar sa te atentionez in legatura cu cpoyright-ul, nu-ti doresc sa ai probleme cu, chestii din astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol:

va place?

Noroc Diliule.

Sint George si sint ca si tine in UK .Stau pe langa Dover si sint "bolnav de motoare" de ceva vreme....am 30 de anisori sint un baietel cam de 1.76 si 100 de kg,am lucrat acasa tatoo artist 11 anisori si in Ianuarie il iau pe nenea Harley in primire.Nu banuiam ca sint si d'ai nostrii prin Londra dar ma bucur nespus de asta !!!!

Poate ne vedem la salonul moto din Londra intre 1-4 februarie,ce zici?

Da-mi si mie un mail si mai vb.

P.S S-ar putea sa fac Revelionul prin Londra asa ca poate frigem o bauta mai devreme.

solid_angel2006@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shtii gravura aia in lemn, no pune-o intr-un cadru si pune rokers si ai emblema, simpla de efect si vizibila

la asta ma refeream

 

daca am asta pe mana... ma facezti presedinte de club? hahahahah, glumez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shtii gravura aia in lemn, no pune-o intr-un cadru si pune rokers si ai emblema, simpla de efect si vizibila

la asta ma refeream

 

daca am asta pe mana... ma facezti presedinte de club? hahahahah, glumez

MR ROAD dar desenul asta sau reproducerea sata ca nu stiu cum sa ii zic , care a postato kata , facuta alb negru intru-un stil goric , nu crezi ca ...., sau ai putea sa incerci sa vedem cum da ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MR ROAD dar desenul asta sau reproducerea sata ca nu stiu cum sa ii zic , care a postato kata , facuta alb negru intru-un stil goric , nu crezi ca ...., sau ai putea sa incerci sa vedem cum da ?

da super e chiar interesanta ideea :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MR ROAD dar desenul asta sau reproducerea sata ca nu stiu cum sa ii zic , care a postato kata , facuta alb negru intru-un stil goric , nu crezi ca ...., sau ai putea sa incerci sa vedem cum da ?

 

Multa bafta. Mai am si alte treburi de facut.

 

Sal, hai ma sti tu sa faci si mai fain. :burnout:

:D

 

Ms de incurajare, dar ma opresc aici.....te salut virtual ;) , ca prin Satu Mare nu stiu cand mai pot sa merg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MR ROAD dar desenul asta sau reproducerea sata ca nu stiu cum sa ii zic , care a postato kata , facuta alb negru intru-un stil goric , nu crezi ca ...., sau ai putea sa incerci sa vedem cum da ?

chiar vreau shi eu sa vad cum arata cu imaginea respectiva. mr road te rugam frumos :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

cam tarziu ma trezesc si eu dar ce zicetzi de asta? in loc de ''Dracula Bikers'' sa facetzi ''The Impalers'' ? cu gravura aia de care ziceam mai devreme si cu 2 rokers (sus si jos) scrise cu caractere oarecum chirilice, pridetzi ideea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...