Sari la conținut

Soft Enduro


zigzag
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 789
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ramane sa ne intalnim la ora 8 la benzinaria de dupa fantana Miorita :).

 

 

@luciusmerlucius unde stai? mergi cu mine ? suim motoarele in bena ,dar trebuie sa faci rost de chingi ca n-am decat 2 pt al meu :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ramane sa ne intalnim la ora 8 la benzinaria de dupa fantana Miorita :).

 

 

@luciusmerlucius unde stai? mergi cu mine ? suim motoarele in bena ,dar trebuie sa faci rost de chingi ca n-am decat 2 pt al meu :).

lasa-mi un numar de tel te rog , te sun mai pe dupa-amiaza si vedem ce si cum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu merg calare! Sambata la 8 la benzinarie de dupa fantana Miorita sau la ora 10 la benzinarie din Campina?

Beton! o sa fiu la 8 la benzinarie dupa fantana Miorita.

Daca poti las-mi te rog pe PM numarul tau de telefon, sa il am de orice eventualitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu contati pe mine.....ieri ma plimbam pe campiile patriei si o insecta(suspectez o albina) mi-o intrat pe maneca si s-a sinucis...dupa ce m-a intepat! Daca se mai edematiaza mult mana nu mai pot nici sa ma imbrac....daramite sa mai conduc dihania! Am inceput cu tratament pe mana in cauza....si sa vedem ce se intampla pana diseara! Daca nu e ok ma duc la spital sa-si bage si aia acele in mine! Va tin la curent ...daca merg sau nu!

Sunt de gasit pe mess!

Editat de krong28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu contati pe mine.....ieri ma plimbam pe campiile patriei si o insecta(suspectez o albina) mi-o intrat pe maneca si s-a sinucis...dupa ce m-a intepat! Daca se mai edematiaza mult mana nu mai pot nici sa ma imbrac....daramite sa mai conduc dihania! Am inceput cu tratament pe mana in cauza....si sa vedem ce se intampla pana diseara! Daca nu e ok ma duc la spital sa-si bage si aia acele in mine! Va tin la curent ...daca merg sau nu!

Sunt de gasit pe mess!

Sorry sa aud asta :(, sper sa te refaci in cel mai scurt timp ca sa poti sa conduci dihania :).

 

Deathu mai mergi daca e?

 

@luciusmerlucius- ti-am dat mesaj cu numarul meu de telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deathu mai mergi daca e?

Nu prea imi comvine sa merg singur pana acolo dar nu ar fi asta un capat de lume.

 

Ma gandesc pe de alta parte si sa nu va incurc cu vitica mea, presupun ca veniti cu 2 caprite cr125 si 400exc corect?

Alta faza e ca eu personal nu cunosc traseul, am fost o singura data pe acolo. Daca lipseste Krong28, mai cunoaste cineva drumul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haide ma nu te mai victimiza atata! Mai ales ca vorbim despre victime ale placerii....de a motociclii pe munte! Am intalnit o caprioara buimaca....surprinsa de prezenta mea noaptea in padure....care mi-a acordat prioritate si a eliberat drumul! Frumoasa iesirea....dar cam lunguiata...si istovitoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...