Sari la conținut

Soft Enduro


zigzag
 Share

Postări Recomandate

sa nu cumva sa va duceti chiar si la prieteneasca, fara echipament complet si corespunzator. daca nu aveti macar bazele enduroului si al urcarilor si coborarilor mai abrupte, nu va chinuiti ca si acolo e greu... degeaba spune lumea ca la hobby e usor. trebuie sa aveti minimul de experienta de mers cu mobra in padure. in rest, dati-i violent ;)

Cursa din primavara:

Gasiti si celelalte parti pe pag de enduro a noastra. Asta ca sa va faceti o idee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 789
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Wow ...super traseu , imi place !!!

» Post actualizat in 21 Oct 2015 20:02

Am intalnit si locuri mai dificile !! Poate sunt putin inconștient ( prima vara de enduro )

traseul e misto, dar nu lasa sa te pacaleasca camera. nu iti dai seama de inclinatii dintr-o filmare...

cum vi se par inclinatiile in clipul asta???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum vi se par inclinatiile in clipul asta???

Sunt lejere inclinatiile alea... de vara asa... ( exact cum faci spritzul de vara, mai slab asa)

Editat de Biscuit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseul e misto, dar nu lasa sa te pacaleasca camera. nu iti dai seama de inclinatii dintr-o filmare...

cum vi se par inclinatiile in clipul asta???

 

Nu m am lasat pacalit de camera !! E filmat de mine

» Post actualizat in 22 Oct 2015 20:14

In concluzie cu un moto 2T poti aborda alt gen de trasee ...cu o " vaca " 4T ...e putin mai greu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma refeream la screenshot.ul din filmarea mea ...probabil nu o sa am ocazia vreodata sa l filmez cu Alex :))

 

Remarca din #679 se refera la filmuletul din #676. Nu cred ca Alex a spus sa nu te lasi pacalit de inclinatia pantelor din propria ta filmare. Dooooh!

Editat de andrei belcic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Remarca din #679 se refera la filmuletul din #676. Nu cred ca Alex a spus sa nu te lasi pacalit de inclinatia pantelor din propria ta filmare. Dooooh!

S a produs o mica neitelegere legata de filmari ...irelevanta !!!

Sa revenim , cum petrecem de halloween ?? :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bhaaa...ce dreaqu facem...ne strangem prea multi! :)) Mi-e ca iese prea caterinca....caci io nu ma pot abtine! Undeva intre 10 si 11 sa o luam din loc! Io sugerez sa mergem intr-una dintre padurile din N Bucurestiului! Voi? Imediat cum se termina MotoGP-ul ne vedem acilea!

Editat de krong28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shreck....in ce padurea am fost ultima data?! Aminteste-mi...caci se pare ca mi-am baut mintile...nu mai tin minte nimica! :D Schiau....parca! E departe...pentru ilegalistii astia...neinmatriculati!

Editat de krong28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...