Sari la conținut

Soft Enduro


zigzag
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 789
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tura de astazi a fost una superba, vremea a tinut cu noi. Am fost decat eu si Cristi007... Pacat celor care nu au venit, poate data viitoare:

Frumos! eu am trecut chiar pe acolo cu o saptamana inainte, cand au fost caldurile. Din pacate nu am mai vut timp de atunci sa ies pe aratura...

post-43386-0-74355200-1444736596_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos! eu am trecut chiar pe acolo cu o saptamana inainte, cand au fost caldurile. Din pacate nu am mai vut timp de atunci sa ies pe aratura...

attachicon.gif12091185_1024068657672410_8389894135424272255_o.jpg

Arata interasant drumul !! Unde s a petrecut distractia ( mai exact )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata interasant drumul !! Unde s a petrecut distractia ( mai exact )

Zone cu noroi au fost mai multe. Cea din padure a fost imediat dupa canton.

Am mers pe langa padure, pe partea vestica, apoi am cotit spre est unde am dat de niste tigani care strangeau resturile din urma unei defrisari de pe un parchet, apoi am urmat un drum de TAF si am ajuns la un canton. De la canton am mers spre nord pana la o intersectie cu un drum prin padure si am facut spre vest pana in Vlad Tepes.

Drumul de iesire/intrare dspr Vald Tepes e blocat cu o bariera de metal pe langa care nu pori sa treci cu motorul,dar niste copii mi-au adus cheile de la lacatul cu care era inchisa bariera.

Cam pe aici am trecut eu:

post-43386-0-97245400-1444741789_thumb.png

 

P.S. eu am avut cauciucuri dual ca merg cu motorul si pe asfalt, prin oras etc, dar cred ca o sa trec pe caramele ca am un set pentru iarna :P

Cand mai iesiti dati un semn poate vin si eu, ca pana acum am facut trasee doar singur.

Editat de mihai.i
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In padurea de la Comana mi-a intrat in picior o teapa din tabla de otel de 2 mm facuta special ca sa nu mai treaca cei cu carutele pe acolo.

Avea cred ca vreo 10 cm, norocul meu ca bocancul era din cel militar si talpa groasa, nu a intrat decat 1 cm in picior.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles. Nu este niciun fel de problema daca nu poti face rost ( eu pot merge si asa cu el, iar cristi la fel)... Sa fie bine pentru tine, ca noi ne descurcam :). Doar sa ne anunti ce si cum ca sa ne organizam corespunzator.

Editat de Biscuit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sambata. Dar pot duminica.


Sambata sunt sanse mai mari de ploaie. 40% in B si sud, si 60% in zona Busteni. Asta dupa o aplicatie. Dupa o alta aplicatie ar fi 50% in B si sud, si 80% la munte.


Duminica gradele-s mai multe si sansele de ploaie mai mici spre deloc. 10% in B si sud, si 10% la munte, respectiv 10% in B si sud, si 30% la munte.


Daca iesiti duminica, vin si eu


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o sa ploua sambata absolut deloc! S-a votat pentru sambata si cel putin pentru acest w.k ramane sambata. Eu o sa ies si duminica, daca vrei poti veni si tu.

"Un_aiurit", eu nu dispun de chingi, poate are cristi sau cine o sa ma vina. Daca nu le punem noi intr-un unghi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecarea este maine dimineata la ora 10:30 din Lukoil N.Grigorescu (Ilioara) sector 3 pentru cine mai vrea sa vina. Suntem 4 pana acum, iar duba cred ca este plina (poate mai intra 1 motor, insa va pot spune abia maine dimineata). Asadar, cine vine maine si e dispus sa mearga pe motor pana la Comana il asteptam pana in ora 10:30 in benzinarie. Succes!

 

 

P.S: Traseu: Comana-Padurea Comana si imprejurimi

Editat de Biscuit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eeeee, nu esti chiar asa... e de la video :D :P Am facut un video din ce am filmat eu, a filmat si Cristi si celalalt Cristi, o sa puna si ei banuiesc ceva filmulete/poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...