Sari la conținut

Topic de foot-ut in gura


bea2000
 Share

Postări Recomandate

da` ce-ai bre cu mine?

 

n-am nimic cu tine ,

stie el cine e, se simte, rabdare un pic ca imediat o sa posteze

tie doar ti-am raspuns la intrebare

 

 

inteleg frustrarea care se revarsa pe generatia messenger dar prea se exagereaza cu atentionarile legate de gramatica

aproape ca nu exista topic unde sa nu se pu-leasca cineva pe motivul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 274
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai asta pentru ca au devenit prea deranjante erorile, sunt greseli grave de compozitie, de logica a frazei, ce sa mai zic de alea strict legate de regulile gramaticale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai asta pentru ca au devenit prea deranjante erorile, sunt greseli grave de compozitie, de logica a frazei, ce sa mai zic de alea strict legate de regulile gramaticale.

 

si din vina cui sunt generatiile astea proaste?

a parintilor lor in primul rand care-s generatia "noastra" ca sa zic asa

pai atunci de ce sa ii phulim daca n-am stiu sa ii educam? ah, i-a educat prost tv cand noi eram in spania la cules de capsuni, aham...

n-ar fi mai bine sa-si vada fiecare de odrasla din ograda si sa inceapa cu educatia ei?

 

nu zic ca unii nu trebuiesc trasi de ureche asa virtual dar mai lasati si voi micile scapari sa treaca,

omul intreaba de ceva ca are o problema la moto si hop sar altii, experti in romana sa faca 17k de pagini de off ca i-a deranjat

bai de ce nu v-ati facut profi de romana daca va place sa "predicati" atat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca a prins topicul asta. Intrebarea este: cam care sunt limitele? Am cateva persoane de luat calumea la pwla (desi sunt sigur ca fata in fata prietenia se leaga imediat - general valabil), insa din ce vad oamenii se vaneaza pe topicuri mai ceva ca in codru verde. Haiducie.

 

La iarna o sa fie jale pe forumul asta! Mai ales cu cei nou aparuti.

 

Calm tata.

 

3, 2, 1...

 

Cred ca unele persoane, zic unele, cand posteaza se afla in sevraj. O liniuta de naftalina pisata pe iPhone nu le-ar strica inainte de postari. (varianta scurta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai beeeea

ce dracu ....

te stiam ...serioasa

un topic de footot" in grup nu faceai si tu

tot la gura iti e gandul????

 

le ai dat LEGO la astia mici acum si ai omis piesele de legatura

makeout.gif

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Varianta analitico-cocalareasca:

 

Puisor cu par rosu, in loc sa ne inveti pe noi astia cu SS cum sa stam pe un motor in centrul capitalei pe o curba la 90 grade (nu de alcool), cand tb sa te apleci de-o ia dreaq sa nu ajungi pe alta banda cu conserve (speriate de tine si care-ti fac loc saracii soferi in ele ..sa nu cazi - aici vreau sa fwt in gura pe altii care nu cred in facut loc in trafic si taxi si etc iti fac loc daca o arzi legal), ca pasager(a) incearca sa nu-mi dai lectii, ca-ti pot fi un obstacol real in postari, mai bine ai grija de pilotul care te plimba. O postare inteligenta face cat 10 ciorbe. Incerc sa ma abtin sa-ti mai fwt unele, ca te cam frige sa te iei de mine / noi astia tampiti care am facut alegerea dubioasa din punctul tau de vedere. Cand te mai iei de mine sa te gandesti ca gazul si ghidonul nu le ai in mana ca pasager. Vezi de drumul tau, iar eu promit sa nu-ti calc iarba.

 

Acum cateva zile era sa intru in refugiul de la obor (teste)...de frica sa nu te superi tu ca ma las pe-o parte. Pus suflet pentru persoane care nah.. sa fie in bafta ta :)

 

Bai, nu'sh cu cine ma cert?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Varianta analitico-cocalareasca:

 

Puisor cu par rosu, in loc sa ne inveti pe noi astia cu SS cum sa stam pe un motor in centrul capitalei pe o curba la 90 grade (nu de alcool), cand tb sa te apleci de-o ia dreaq sa nu ajungi pe alta banda cu conserve (speriate de tine si care-ti fac loc saracii soferi in ele ..sa nu cazi - aici vreau sa fwt in gura pe altii care nu cred in facut loc in trafic si taxi si etc iti fac loc daca o arzi legal), ca pasager(a) incearca sa nu-mi dai lectii, ca-ti pot fi un obstacol real in postari, mai bine ai grija de pilotul care te plimba. O postare inteligenta face cat 10 ciorbe. Incerc sa ma abtin sa-ti mai fwt unele, ca te cam frige sa te iei de mine / noi astia tampiti care am facut alegerea dubioasa din punctul tau de vedere. Cand te mai iei de mine sa te gandesti ca gazul si ghidonul nu le ai in mana ca pasager. Vezi de drumul tau, iar eu promit sa nu-ti calc iarba.

 

Acum cateva zile era sa intru in refugiul de la obor (teste)...de frica sa nu te superi tu ca ma las pe-o parte. Pus suflet pentru persoane care nah.. sa fie in bafta ta :)

 

Bai, nu'sh cu cine ma cert?

pe tine chiar te doare capul de stresul pe care mi-l faceai cu mesaje de mieunat dupa r6 la 2 dim imi dadeai sau ce??

las-o in plm de curba ca nu trebuie sa o iei cu viteza mare..ca vrei tu, asta e altceva.. altfel... restul de motociclete care nu pun genunchiul jos oare cum se descurca ??? ?dilema de puisor cu par blond...

 

sau lumineaza-ma.. .ai dreacu' astia de la mayaha.. nu au fost in stare sa construiasca motociclete care merg sub 70/ora??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Love is in the air, exact cum ziceam :cheers:

ce love is in the air ma? ca ma scoti din sarite. ce (cuvant urat) imi bati tu mie apropouri de iarba .. de sevraj.. de seringi? cine rahat te crezi tu?

lamureste-ma ma.. cum e cu curbele alea?

 

si ce obstacol imi esti tu? in afara de un nerv in plus.

Editat de redhair
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sters ce-am scris :banana:

 

Ce? Eu spun ca tu cauti anturaj cand te arunci intre omuleti :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce anturaj ma nene? sa intru unde? crezi ca imi e greu sa iti raspund tie sau ce? sunt blonda ma.. nu inteleg subtilitatile.

si ce rahat in "fwti" tu mie ??

 

Te pupa dulce amicul tau virtual. Somn usor :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, era prea grav. Ea e fata buna, pana isi exprima opinia (poc cucui) si nu jigneste aiurea ca noi.

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu imi esti nici macar amic. imi faci acuzatii ca sunt drogata si nush ce rahaturi mai indrugi.

amic virtual imi este cineva care gandeste asemanator cu mine. iar noi 2 ne batem cap in cap.

noapte buna

 

 

hotaraste-te... drogata sau buna?

nu jignesc imi spun parerea :crack:

Editat de redhair
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu imi esti nici macar amic. imi faci acuzatii ca sunt drogata si nush ce rahaturi mai indrugi.

amic virtual imi este cineva care gandeste asemanator cu mine. iar noi 2 ne batem cap in cap.

noapte buna

 

 

hotaraste-te... drogata sau buna?

nu jignesc imi spun parerea :crack:

 

Taci acoalea, nu ma seca ..pfuai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1349730764[/url]' post='3254979']

Da, era prea grav. Ea e fata buna, pana isi exprima opinia (poc cucui) si nu jigneste aiurea ca noi.

 

aloo

stai asa.

RUCSACEL e o tipa/femeie ... etc???headscratch.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1349731684[/url]' post='3254995']

@redhair: sfarcu sus! fa prezenta!

 

poate sa aiba SUPERSFARCUL

la ce scoate pe gura .....

mai bine ma bucur singur de banii mei...vorba irlandezului intrat in bordel sa traga o lababanana.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu .. adevarul e ca am pus ca-s femela la profil ca sa imi ascund marele organ.

sfarcuri aveti si voi.. aveti chef va uitati la ale voastre

 

La fel iti replic: cucui si te pup de noapte buna. Sa vezi maine dimineata genunchi pe jos in trafic pe la unirii ce frig.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...