Sari la conținut

Topic de foot-ut in gura


bea2000
 Share

Postări Recomandate

Deja sunt mai mult decat indignata, ca dupa atatia ani, atatea accidente si atatia morti in randul nostru, oamenii stau sa se foot-a in gura, pe orice topic.

Intru sa citesc ceva pe site-ul asta si invariabil, din 20 de pagini, pe un topic, in 15 se bat campii sau se injura niste frustrati/needucati.

Cu riscul de a-mi lua warm, rog adminii sa ii mute aici pe toti cei care au ceva de impartit, sau sunt off topic.

Editat de bea2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 274
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deja sunt mai mult decat indignata, ca dupa atatia ani, atatea accidente si atatia morti in randul nostru, oamenii stau sa se foot-a in gura, pe orice topic.

Intru sa citesc ceva pe site-ul asta si invariabil, din 20 de pagini, pe un topic, in 15 se bat campii sau se injura niste frustrati/needucati.

Cu riscul de a-mi lua warm, rog adminii sa ii mute aici pe toti cei care au ceva de impartit, sau sunt off topic.

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja sunt mai mult decat indignata, ca dupa atatia ani, atatea accidente si atatia morti in randul nostru, oamenii stau sa se foot-a in gura, pe orice topic.

Intru sa citesc ceva pe site-ul asta si invariabil, din 20 de pagini, pe un topic, in 15 se bat campii sau se injura niste frustrati/needucati.

Cu riscul de a-mi lua warm, rog adminii sa ii mute aici pe toti cei care au ceva de impartit, sau sunt off topic.

Ok, de acord cu tine.., sa-i mute aici definitiv! Cati crezi ca vor mai ramane dupa aceea 'sa ne discutam'?! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot să încep ?

Să-I fuck on gura pe imbecilii care bagă mâna in foc cum că prietenul lor era cel mai cinstit, corect, rabdator, preventiv si iubitor de viață posesor de motocicleta, când YouTube-ul e plin de clipuri cu respectivul croÂşetând benzile mai rapid decât suveica automată.

Si să o mai fuck in gura pe Mariana, cea mai adevărată curvă de pe la noi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, de acord cu tine.., sa-i mute aici definitiv! Cati crezi ca vor mai ramane dupa aceea 'sa ne discutam'?! :scratch:

Poate vor ramane putini, dar cel mai probabil vor fi aceia care sunt capabili de comment-uri/discutii pertinente.

Si nu am zis sa-i scoata definitiv de pe forum, ci doar sa le mute posturile aici, sa isi masoare aici "instrumentele", ca chiar nu ma intereseaza frustrarile lor.

Oricum, am observat ca prietenii adevarati, cei gata sa te ridice de pe jos si sa iti dea o mana de ajutor, ii gasesti in trafic. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar chiar nu ma intereseaza ce au oamenii de imaprtit intre ei. Exista si private messages, de ce dzeu nu isi dezbat acolo frustrarile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topic-ul asta o sa dispara, in schimb smardoiala pe forum ,nesimtirea,grandomania,tupeul,etc niciodata. Trebuie sa incepi sa si filtrezi reply-urile si sa nu te mai enervezi la fiecare reply al fiecarui imbecil. Simplu,parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topic-ul asta o sa dispara, in schimb smardoiala pe forum ,nesimtirea,grandomania,tupeul,etc niciodata. Trebuie sa incepi sa si filtrezi reply-urile si sa nu te mai enervezi la fiecare reply al fiecarui imbecil. Simplu,parerea mea.

Este foarte probabil sa ai dreptate, dar de 8 ani incerc sa ignor aceste elemente si uite ca uneori tot ma mai apuca nervii. Pentru ca imi doresc ca atunci cand intru pe un topic, sa imi pierd putinul timp afland ce ma intereseaza, nu ce ar fi facut unul sau altul, din fata calculatorului. Am observat sa sunt atatia care bat campii, care stiu ei sa aprecieze si viteza altuia si trasa si formula chimica a cauciucului din care a fost facuta anvelopa si te mai miri ce, dar defapt, ei nu stiu nimic, se baga in seama aiurea si umplu pagini.Nu imi explic de ce nu iau sa studieze o carte de gramatica, pentru ca sincer, dincolo de faptul ca bat campii, mai scriu si destul de incorect, asa incat chiar faci eforturi sa intelegi ce vor sa spuna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu are ce sa se invete. In general se merge pe principiul "mie nu mi se poate intampla" , toti pe forum sunt calculati,nu gresesc niciodata si foarte experimentati si sfatosi. Pacat ca tastatura nu tine locul kilometrilor sau a ghidonului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pentru! prefer sa ramana mai putini dar mai interesati. ca atunci poate ca acest forum o sa fie chiar un forum de motociclisti... eu am avut o problema cu motorul meu si am crezut ca voi gasi o solutie pe forum, iar in schimb am dat peste tot felul de personaje care m-au facut epileptic si homosexual.... mi se pare de prost gust si consider ca genul acesta de personaje scad foarte mult valoarea acestui motrum care presupun ca a fost inceput pentru si de catre motociclisti pasionati care doreau sa creee o comunitate unita de oameni cu intentii decente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

In locul tau as incerca sa iau totul mai lejer. Off-Topicul a devenit ceva de baza pe forum la fel ca si porcaiala. Daca acum te mai enervezi mai asteapta 2-3 ani,atunci chiar o sa fi cu nervii la pamant. Nu stiu daca ai observat dar incepatorii de azi sau aspirantii de azi sunt expertii de maine ai forumului in orice materie. Noi sa fim sanatosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Initial am dat thumbs up, dar stii cum e? Cand ai vreo 100+, ii dai treapta 1 si lasi usooooor din ambreiaj, gaz off ...zici ca trage vaca o basina!

Cu mici exceptii care le-ai mentionat, totusi e un forum, sunt niste reguli stabilite. Citesti CAT mai mult, ca citesti de 8 ani aberatii e treaba ta. No offence.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa se inchida de catre un admin topicul asta care n are nici un rost la rubrica accidente

Iti voi spune eu care este legatura cu rubrica "Accidente": tocmai ca aici, mai mult decat la orice alta rubrica, invariabil pe orice topic, se gasesc experti in evaluari de accidente, aprecieri impertinente si de aici se ajunge la certuri, injuraturi si pagini intregi de porcaieli, cand de fapt noi, cei carora chiar ne pasa, intram sa vedem care mai este starea accidentatului si daca are nevoie de ceva.

Intra aleator pe orice topic de la rubrica "Accidente" si anunta-ma, te rog, daca gasesti mai mult de 5% topicuri pe care sa nu se injure si sa nu se certe lumea. Cui dzeu foloseste asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1349634619[/url]' post='3253625']

Pot să încep ?

Să-I fuck on gura pe imbecilii care bagă mâna in foc cum că prietenul lor era cel mai cinstit, corect, rabdator, preventiv si iubitor de viață posesor de motocicleta, când YouTube-ul e plin de clipuri cu respectivul croÂşetând benzile mai rapid decât suveica automată.

Si să o mai fuck in gura pe Mariana, cea mai adevărată curvă de pe la noi!

 

sa deie dracii.... si tu o stii pe Mariana?????crackup.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este foarte probabil sa ai dreptate, dar de 8 ani incerc sa ignor aceste elemente si uite ca uneori tot ma mai apuca nervii. Pentru ca imi doresc ca atunci cand intru pe un topic, sa imi pierd putinul timp afland ce ma intereseaza, nu ce ar fi facut unul sau altul, din fata calculatorului. Am observat sa sunt atatia care bat campii, care stiu ei sa aprecieze si viteza altuia si trasa si formula chimica a cauciucului din care a fost facuta anvelopa si te mai miri ce, dar defapt, ei nu stiu nimic, se baga in seama aiurea si umplu pagini.Nu imi explic de ce nu iau sa studieze o carte de gramatica, pentru ca sincer, dincolo de faptul ca bat campii, mai scriu si destul de incorect, asa incat chiar faci eforturi sa intelegi ce vor sa spuna.

Gramatica este pt cei care vor sa vb limba romana.., cei de pe aici, in general, vb altceva.., si nu este limba romana!. Este limba nesimtitilor, frustatilor, atotstiitorilor.., drakul sa-i ia ca nu mai mor odata!!. Sa umplut forumul de cretinei!. Uneori ma apuca depresia de la chestia asta, si procedez ca acum.., ma imbat si le 'inghit' mai bine 'vomele'! :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...