Sari la conținut

ANARCHY CUSTOM


Kustom
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...

hmm

cand eu imi lasam semnatura ( ANARCHY CUSTOM ) pe proiectele mele, nu mai era nimeni cu numele asta...

de deranjat nu ma deranjeaza deloc pt ca lumea stie , si a vazut proiecte facute de anarchy custom din romania.

 

poze noi pe blog !

 

poza

post-13375-0-39081200-1355515718_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

si poze cu THE WILD ONE terminat.

http://anarchy-custom.blogspot.ro/

 

* bravo! inca un proiect reusit! ...poate vedem lucrarile tale si pe la intruniri, ceva? imi place in mod deosebit tema aleasa, foarte inspirata! ...parca si vezi "monstrul" cum aluneaca pe ape :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt aprecieri !

mas:mie imi place sa ma dau cu bikeul, nu doar sa il construiesc... ( ieri am facut primi 100 km cu el pe curbe:D am polizat scaritele) cu guma de masina pe spate :))

cria:o sa vedeti si live proiecte, doar avem o tara mica , si anul asta o sa umblu pe la cateva intruniri. vopseaua e chiar tema japoneza, chiar ca zici ca pluteste pe apa

basty: merita niste poze mai ok, dar nu am camera foarte profesionala :)), sunt poze facute cu telul.... dar poti sa vii sa il vezi , stii ca esti bine venit ( sunteti bineveniti) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

A BIKER WORK IS NEVER DONE :))

DECI, NOI MODIFICARI ADUSE.....

mai multe poze pe blog

Fain motor, se vede ca te implici cu adevarat in munca asta. Bine zici, veci nu se gata munca la un motor de genul asta.

 

Apropo mi-a facut placere sa te cunosc personal la Gilau.

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ICE-LORD: multumesc pt aprecieri, si laude. parerea mea e , daca nu te implici total o faci degeaba..... si eu sunt bucuros ca ne-am cunoscut .

BASTY: ms mult, chiar apreciez!

BULLET: multumesc, si cand gasesc locul ideal o sa pun stickere si o sa ai pozele sa le publici.

Editat de custom_4_ever
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...