Sari la conținut

Makaveli
 Share

Postări Recomandate

Buna dragi prieteni!

 

Anul acesta ne prezentam si noi, eu si Anca la eveniment. Cu motor si costum, normal :)

 

Am sa va contactez sapt viitoare pt donatii, incerc sa mai strang si de la antii pana atunci.

 

As avea nevoie de poze de la evenimentele trecute, ca sa pot sa prezint la lume. Si de planul de anul acesta. Unde mergem mai exact?

Daca este un site sau face cineva unul cu toate detaliile ar fi perfect.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 164
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Seara buna! A mai trecut un an...Incepem sa ne miscam. Avem deja in cont 1.100 lei. Din sponsorizare si de la 2 motociclisti. De la SC A.S.A SA am avut o donatie consistenta de 1.000 lei. Multumim domnului Iosif manager si motociclist de-al nostru pentru intermediere. Multumim conducerii A.S.A pentru donatia facuta. Posibil ca eu sa nu fiu prezent la actiune. S-ar putea sa plec in strainatate chiar in data de 17. Ramane de vazut. :cheers: Ne revedem asadar samnata la ora 17 , restaurantul Riviera!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am compus un mic site de prezentare a evenimentului care il facem, ca sa fie mai usor sa il promovam, sa strangem donatii. Nu vreau sa fac mare tam tam cu el dar putem sa il folosim sa il mai trimitem la oameni sa vada despre ce este vorba si ca e ceva serios ce facem aici.

 

http://motomoscraciunarad.blogspot.com/

 

Am pus toate detaliile pe site, daca aveti comentarii va ascult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, cateva jucarii pt copii mici as putea aduce si eu. Nu sunt multe, ce am avut pe acasa. Astazi voi intreba si la mine la lucru daca firma nu vrea cumva sa sponsorizeze (merita incercat, nu?) si daca primesc un raspuns favorabil e cumva posibil sa primeasca o chitanta sau ceva hartie pentru contabilitate?

 

au inceput sa apara si pachete.ms gabi.dar inca la capitolul jucarii si haine copii stam prost.dar timp mai este.sambata,daca cumva aveti pe acasa asa ceva,va astept cu ele si la riviera.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este cel mai important sa inteleaga toata lumea:

 

Este binevenita ORICE CANTITATE DE JUCARIE SAU HAINE si ORICE SUMA DE BANI.

DA, MERITA orice incercare la prieteni, la lucru etc...

DA, putem sa dam factura, chitanta daca trebuie.

 

Spor, ne vedem maine. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mos Craciun pe Motocicleta,va avea loc si anul acesta pe data de 17.12.2011,ora 12.00,incepand cu Primaria Arad,loc in care se vor impartii pachete la copii,dupa care se va pleca catre centrele de copii si batrani.....,cu pachete,jucarii,haine...etc,act. organizata de catre Motociclistii Aradeni impreuna cu Asociatia Arad Bikers,si cu sprijinul ;Vestic,A.S.A,Motorbike,club flex,Aricisupermoto,AMW,Red Evils Mc. Arad/Romania,Motociclistii Aradeni,si alte persoane...., Multumim tuturor pentru sprijinul acordat! :bigstar:

post-50516-0-89314400-1323608654_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mos Craciun pe Motocicleta,va avea loc si anul acesta pe data de 17.12.2011,ora 12.00,incepand cu Primaria Arad,loc in care se vor impartii pachete la copii,dupa care se va pleca catre centrele de copii si batrani.....,cu pachete,jucarii,haine...etc,act. organizata de catre Motociclistii Aradeni impreuna cu Asociatia Arad Bikers,si cu sprijinul ;Vestic,A.S.A,Motorbike,club flex,Aricisupermoto,AMW,Red Evils Mc. Arad/Romania,Motociclistii Aradeni,si alte persoane...., Multumim tuturor pentru sprijinul acordat!

 

Acesta este mesajul trimis la vestic...,restul sunt de la ei...,asa ca lasati deoparte vb..aruncate aiurea ca iar stricam topicul...,mai ales cei care participa doar pe forum...,Multumesc., restul pregatiti motoarele si costumul!!!..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu se repete si anu asta povestea cu Asociatia Arad Bikers... :rolleyes:

amin :agree: :iamwithstupid:

 

Mos Craciun pe Motocicleta,va avea loc si anul acesta pe data de 17.12.2011,ora 12.00,incepand cu Primaria Arad,loc in care se vor impartii pachete la copii,dupa care se va pleca catre centrele de copii si batrani.....,cu pachete,jucarii,haine...etc,act. organizata de catre Motociclistii Aradeni impreuna cu Asociatia Arad Bikers,si cu sprijinul ;Vestic,A.S.A,Motorbike,club flex,Aricisupermoto,AMW,Red Evils Mc. Arad/Romania,Motociclistii Aradeni

 

eu zic ca o data ajunge :P

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mai strans si eu niste bani. Hondita, te sun maine sa vedem cum ne intalnim sa ti dau, dar nu pot decat dupa ora 17

 

Ms. Suna-ma linistit si stabilim ora intalnirii dupa 17..

 

Pana acum s-au stans 1400+1000 ron, dar o gramada au lasat pe ultima clipa, adica pe maine, deci suma exacta nu o stiu, o sa postez maine seara, si joi dimineata mergem la cumparaturi.

Multumim tuturor care ne-au ajutat pana acum :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jucarii-sunt,hainute-sunt,haine maturi-sunt.80%sortate deja.3 masini sambata la ora 11,prezente dupa saci.o rugaminte,cateva persoane la dus sacii mosului la masini.in caz ca mai apare o masina,nu ne suparam.

locatia aleasa pt ceaiul de dupa actiune(seara)are preturi decente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu se repete si anu asta povestea cu Asociatia Arad Bikers... :rolleyes:

pai ei au fost si au vorbit la casele de copii si la azil, normal ca ASOCIATIA ARAD BIKERS ca doar ei s-au ocupat de organizare, ati mers voi si ati umblat si ati batut din usa in usa? asa ca lasati vorbele deoparte, nu ati vrea in plm sa va scrie voua numele personal ca organizatori?

Astia care numa criticati , mai bine ati tacea din gura si va-ti vedea de treaba voastra si lasati oamenii sa isi vada de treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jucarii-sunt,hainute-sunt,haine maturi-sunt.80%sortate deja.3 masini sambata la ora 11,prezente dupa saci.o rugaminte,cateva persoane la dus sacii mosului la masini.in caz ca mai apare o masina,nu ne suparam.

locatia aleasa pt ceaiul de dupa actiune(seara)are preturi decente.

 

...La 11 sunt la tine pentru ajutor...

 

..,asa ca lasati deoparte vb..aruncate aiurea ca iar stricam topicul...,mai ales cei care participa doar pe forum...

 

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...