Sari la conținut

Makaveli
 Share

Postări Recomandate

Costum de mos unde se gaseste.... lesna?

Intreaba Picasso!!?!!

Si iute...

 

 

Si inca ceva, sa nu uit!!

 

Multi m-au intrebat de cheful de dupa....unde, ora, ce tre' sa aducem/facem/luam.

Din ce am inteles de la Gabi FJR, locatia s-a schimbat, nu mai e la Zori de Zi, ci e la Tuti(da, cel cea avut si pe Strand deschis) langa pasajul autostrazii de la Aeroport. Rog pe Gabi sa lamureasca pe toata lumea care e de fapt "manevra".

 

Stima maxima!!! :ok:

Editat de CuCun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 164
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

...deci

 

S-a strans si s-a cheltuit mirifica suma de 5230 RON. :banana:

 

Le multumim si suntem recunoscatori urmatorelor persoane: Dudu, Stan Alex, Gaby, Cucun, Andrei, Vili Intruder, Razvan Motobike, Miha+Remus, Dan+Andreea, Danut, Kato, George, Adi Flex, Imi, Manu, Cristi+Dani Jula, Cristi+Anca, Nicu+Alex Pirlea, Robi VFR, Rookie, Marian VFR, Titi, Ariciu, Roxana, Dani Etap, Cristi BMW, Mike, Robi Sheol, Ati+Larking, Nicu Transalp, Rockeru, Mircea, Ovi Picasso, Gabi+Nico.

 

Deasemenea multumim familiilor, prietenilor si colegilor acestora si anonimilor care nu au vrut sa-si dezvaluie identitatea.

 

Multumim firmei A.S.A pentru donatia in bani.

 

Multumim firmei METRO pentru cele 15 baxuri de cola si 90 kg de portocale.

 

Si vreau sa-i multumesc special lui George-Skorillo, care a strans singur o suma considerabila.

 

Ne vedem sambata! :cheers:

Cea mai mare suma stransa pana acum. Deci se poate! Vreau sa multumesc si eu participantilor pentru ceea ce sa realizat pana acum. Din pacate programul si problemele de acasa nu m-au lasat sa ma implic cum as fi vrut. Colac peste pupaza eu maine seara am decolat cu destinatia Lille (Franta). Deci nu voi participa la aceasta minunata actiune. Va doresc bafta in continuare si sa ne revedem cu bine prieteni. Oricum cum voi avea ocazia ma bag sa vad ce nebunii facurati. Poze si filme vreau sa vad. V-am pupat! :makeout: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Costum de mos unde se gaseste.... lesna?

Intreaba Picasso!!?!!

Si iute...

 

 

Si inca ceva, sa nu uit!!

 

Multi m-au intrebat de cheful de dupa....unde, ora, ce tre' sa aducem/facem/luam.

Din ce am inteles de la Gabi FJR, locatia s-a schimbat, nu mai e la Zori de Zi, ci e la Tuti(da, cel cea avut si pe Strand deschis) langa pasajul autostrazii de la Aeroport. Rog pe Gabi sa lamureasca pe toata lumea care e de fapt "manevra".

 

Stima maxima!!! :ok:

Costum de mos in real,carefour,cred ca si in selgros am vazut...cam pe tot locu,alea simple is 20 de lei...daca vreti tzontzoshag iesta si cu 100 de lei :)

Cele fiind spuse,ne vedem sambata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai mare suma stransa pana acum. Deci se poate! Vreau sa multumesc si eu participantilor pentru ceea ce sa realizat pana acum. Din pacate programul si problemele de acasa nu m-au lasat sa ma implic cum as fi vrut. Colac peste pupaza eu maine seara am decolat cu destinatia Lille (Franta). Deci nu voi participa la aceasta minunata actiune. Va doresc bafta in continuare si sa ne revedem cu bine prieteni. Oricum cum voi avea ocazia ma bag sa vad ce nebunii facurati. Poze si filme vreau sa vad. V-am pupat! :makeout: :cheers:

 

...Kaaatttooo la pimavara vin sa facem ceauuunn...poate nu esti acas....cat stai pe acolo?

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare all.

Ma bucur ca se apropie ziua de Sambata 17 Dec, ma bucur pentru lucrurile pe care le-am realizat impreuna si cu sprijinul prietenilor pentru aceasta actiune.

Cred ca am facut o treaba faina pana acum, Sambata o fi si mai tare, deci meritam un after party pe cinste. Vreau pe aceasta cale sa multumesc tuturor pentru sprijin.

Locatia pt. destrabalat, rupt fashu, betie, dans, chief, masa si felicitarile , cum vrea fiecare sa-i zica este :

Snack Bar Vladis , este situat pe drumul spre Aeroportul din Arad, imediat dupa reprezentanta Renault, pe partea dreapta. Ve-ti vedea o masina de Metro parcata akolo, "nu mai are benzina si o ramas si fara freon la cutie" :)

Avem tot localul la dispozitie, sunt preturi decente, este beutura, femei, mancare , muzica, internet, "scule" de sonorizare si lumini de disko, parcare GRATIS..., puteti aduce voie buna,CD-uri cu muzica favorita, stick-uri....

Deci.... Let's Rock

Jägermeister

 

 

Ciao, ciao

Editat de Gaby K77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mult bre, de Craciun sunt acasa :friends:

Buna All,

vreau doar sa anunt ca maine voi veni si eu cu masina pentru a ajuta la transport. Voi veni cu Cote.

Voi dona si un bax de portocale proaspete!

 

O seara placuta tuturor si pana maine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se face astazi act. ,speram ca se va opri ploaia..,aprobarile sunt ptr. azi,restaurant ptr azi,media ptr. azi ,deci trebuie mers inainte...,hai ca nu murim doua ore...pe moto!,Parerea mea!

Editat de laumoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca mai e nevoie de cv.ramane la primarie.noi incepem sa coboram bagajele,le punem in masini,si ne vedem

 

super actiunea.cred ca suntem o comunitate unita.daca vrem,putem.si la anul care vine,cine stie,poate vom aduce mai multa bucurie la mai multi copii.ne vedem la chef.

 

:cheers: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva pozNe de la mine. :rolleyes:

 

https://picasaweb.google.com/108427373740272652923/Mosociclistii17Dec2011

 

SL372747.JPG

 

SL372751.JPG

 

SL372753.JPG

 

SL372754.JPG

 

SL372757.JPG

 

SL372759.JPG

 

SL372762.JPG

 

SL372773.JPG

 

SL372774.JPG

 

SL372781.JPG

 

SL372783.JPG

 

SL372798.JPG

 

SL372802.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...