Sari la conținut

Mars moto in Bucuresti: Atentie Soferi! Si motociclistii exista in


mennens
 Share

Postări Recomandate

foarte frumos!pacat ca unii sofer chiar sunt prosti!ma scuzati dar nu m-am putu abtine!eramin coada si un racer cu cielo ma claxona ca vroia sa intre el pe banda mea si nu avea loc!mi-a si fortat fata!

daca au inteles macar inca 10% din soferi tot e bine!

Editat de crbl69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 188
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator MosRahao

Au dat si stire pe antena 1. Din pacate am fost indus in eroare de organizatori cu privire la scopul marsului. :kali:

 

O gafa geniala! Foatre tare captura!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Brigada Diverse

Pai am sa caut mesajele de pe FB cand am fost luat la penis pt. ca mi-am permis sa spun ca media vehiculata e prea mar. In rest, numai de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost superb! Felicitari tuturor motociclistilor ce-au venit astazi si nu in ultimul rand organizatorilor! Asfalt uscat tuturor! :10:

 

 

Uite ce am gasit pe youtube...

 

Si eu l-am vazut mai devreme! Mi se pare super tare! Ce comentarii faceau! :))

post-69403-0-61385400-1366483410_thumb.jpg

post-69403-0-57254700-1366483454_thumb.jpg

post-69403-0-98498500-1366483483_thumb.jpg

post-69403-0-00269100-1366483574_thumb.jpg

Editat de stely_yoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat o chestie ca sa zic asa la toate marsurile. Toti merg dezordonat de ex : cate trei grupati, cate unul, doi in linie etc. Se vede foarte urat, nu e o ordine, nu arata bine. Trec o sumedenie de e motoare, diverse, intr-un mod haotic. Frumos ar fi sa fie aranjate doua cate doua in linie, cu distanta egale intre cele doua din fata si cele din spate ca la parada, Pana la urma e o parada, indiferent de scop. Altfel arata ca pisatul boului. Mie unul nu imi place. Mai ganditi-va, ar avea mai mare efect grupati si ordonati, efectul e mult mai mare si spectacolul. Ar da impresia de disciplina, uniune, un tot unitar nu de haos . Si sunetul ar fi altul daca ar fi o formatie fara goluri prea mari si imprastierea pe mari distante.

Editat de fast_arrow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat o chestie ca sa zic asa la toate marsurile. Toti merg dezordonat de ex : cate trei grupati, cate unul, doi in linie etc. Se vede foarte urat, nu e o ordine, nu arata bine. Trec o sumedenie de e motoare, diverse, intr-un mod haotic. Frumos ar fi sa fie aranjate doua cate doua in linie cu distanta egale intre cele doua din fata si cele din spate ca la parada pana la urma e o parada indiferent de scop. Altfel arata ca pisatul boului. Mie unul nu imi place. Mai ganditi-va, ar avea mai mare efect grupati si ordonati, efectul e mult mai mare si spectacolul.

Ai mare dreptate, uni mai au de invatat cum sa mearga in coloana.

Am observat ca multi se inghiesuiau, depaseau coloana sa ajunga mai repede de parca era ceva de castigat la finis.

 

Acum privind filmarea asta needitata chiar ca aratam jalnic.

Editat de Cristifrig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...