Sari la conținut

Bikes on Ice 2013 - Cincis


Postări Recomandate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O prima frumoasa iesire 2013, intalnirea anuala cu superpasionatii care nu se dau in laturi de la nimic ca sa se intalneasca. O intrunire de nota :10:! Intamplata la locatia initiala (lacul Cincis) dar intr-un cadru nou ideal pentru anii viitori. Buna dispozitie generala si aceeasi grija dintotdeuna pentru oaspeti a clubului Road Patrool MC. Mai spoiti pe la tample cu bruma, dar aceeasi oameni de exceptie care sunt au fost si vor ramane. Respect!

 

https://www.facebook.com/suciu.calin.1#!/media/set/?set=a.601821406498681.147761.100000124824079&type=1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu daca n-am facebook (si nici nu vreau sa am) nu pot vedea pozele, iar la cele puse pe Picasa zice :"Sorry, that page was not found." Nu gasiti si voi o alata solutie cu pozele sa le putem si vedea? (@Galen si @Arthur TM) :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu daca n-am facebook (si nici nu vreau sa am) nu pot vedea pozele, iar la cele puse pe Picasa zice :"Sorry, that page was not found." Nu gasiti si voi o alata solutie cu pozele sa le putem si vedea? (@Galen si @Arthur TM) :bow:

 

Uite cum explica Galen de ce posteaza pe FB:

...Deoarece mi-am epuizat de mult conturile free si pe celelalte site-uri de fotografii prefer de doi ani sa-mi uploadez fotografiile pe facebook unde spatiul e momentan nelimitat, iar motorul de upload prietenos si rapid.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nisip + sens girator = aderenta 0 rezulta :baldy:

 

Nu am patit nimic, sunt bine.

 

Nu mai sunt "virgin" mi-am pierdut "virginitatea" in Sibiu :crack:

Salut , imi pare rau sa aud ca ti-ai pierdut virginitatea :whip: in felul asta , dar ma bucur sa aud ca esti bine ! Multa bafta si trece incidentul la capitolul experienta cumulata ! Toti invatam . . din mers !

 

P.S : referitor la pozele de pe Picasa . . . trebuie sa gasesc o alta metoda sa le postez . Nu am lucrat cu picasa pana acum si nu prea stiu ce-i poate capul . Revin deseara cu alta varianta sa puteti vedea pozele !

Editat de Arthur TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e, mi-am epuizat toate conturile gratuite posibile :crack: . Pasionat de imortalizarea foto am strans doar in 3 ani peste 140 de albume pe facebook, singurul cont deocamdata nelimitat. Setarile albumelor mele sunt "public". Asa dar nu trebuie sa va "imprieteniti" cu mine ca sa-mi accesati albumele. Nu inteleg aversiunea unora pt facebook, da noah, nu-i problema mea. Nu vad o problema pentru nimeni sa-si faca cont. Nimeni nu este obligat sa il si utilizeze apoi la altceva daca vrea doar sa se uite la pozele sau albumele setate "public".Cu tot regretul, eu personal nu mai am cum pune poze altundeva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim tuturor celor care au participat, participa si vor participa
in continuare, multumim in mod special celor care inteleg si vor
intelege ce inseamna BIKES ON ICE si pentru ce ne adunam in jurul
focului in fiecare an in luna februarie... Si ne adunam de ceva ani...
Ma bucura faptul ca jumate din cei care au fost prezenti la prima sau a
doua editie, au fost prezenti si acum dupa atata vreme si atatea
editii...

Va salut cu farul! \m/

post-29501-0-41140700-1361277074_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu superb , senzational mai Viorele ! cel putin ultimul plecat e de film ! ai sters cu spirt pe carene sau o vopsesti toata ?

Nu tati, am scris cu marker pt tabla office, se sterge imediat, si cu un servetel uscat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...