Sari la conținut

Romanian Harlem Shake


DIN
 Share

Postări Recomandate

Se scrie bunica-sa, deci e corect rationamentul tau Tsunami. :) Dracu' (Crazy-devil, asa-l alint eu, Drac) te-a bagat in ceata. :P

Copilul ala pare prea mic sa stie ce inseamna injuratura aia... Btw, vede o fetita (3-4 ani) pe la tv, la bunica-sa, un film erotic si o intreaba pe maica-sa a doua zi: Mami, noi de ce n-avem acasa program d-ala, cu oameni dezbracati? :D

Editat de Adyp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cred ca am sa mut topicul la timpul liber, intrucat nu are nicio treaba cu intalnirile intre motociclisti.

 

Se scrie bunica-sa, deci e corect rationamentul tau Tsunami. :) Dracu' (Crazy-devil, asa-l alint eu, Drac) te-a bagat in ceata. :P

Copilul ala pare prea mic sa stie ce inseamna injuratura aia... Btw, vede o fetita (3-4 ani) pe la tv, la bunica-sa, un film erotic si o intreaba pe maica-sa a doua zi: Mami, noi de ce n-avem acasa program d-ala, cu oameni dezbracati? :D

e si normal sa nu stie. eu il mai injur asa usor cand vorbesc cu el. dar nush care l-a invat asa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, bre, ce dreacului, e caterinca.., melodia e funny, daca luam cateva beri la bord in preambulul melodiei,m as fi maimutarit si eu la cei patrujde ani ai mei! Stiti ce se spune despre oamenii prea seriosi! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

hahahahha..

 

Ne-ati facut pi toti. :crack: :crack:

 

 

 

Topic closed!

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer,mi se pare cea mai mare idiotenie de pe planeta.

 

Vorba aia..ce face un prost...fac si altii sa-i demonstreze ca sunt altii si mai prosti ca el =))))

De parca nu te-ai prins pana acum ca la omenire nu prinde altceva decat prostia: vezi pe ala cu ochii mici care are miliarde de views pe youtube cu porcaria aia de melodie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce mai aseman acest Harlem Shake?Cu mascatul de anul nou.In moldova e traditie sa te maschezi de anul nou si sa faci parada de mascati prin oras.Efectiv,aceasi marie,alta palarie...babuini ce se zbenguiesc posedati pe ritm de haos si galagie,fara vreun alt scop decat de a-mi respira aerul care si asa e poluat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer,mi se pare cea mai mare idiotenie de pe planeta.

 

Vorba aia..ce face un prost...fac si altii sa-i demonstreze ca sunt altii si mai prosti ca el =))))

 

la ce te referi, la mersul pe motocicleta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu,ma refer ca daca unu se trezeste sa iasa in pl goala pe strada sa danseze si posteaza pe youtube,garantez ca vor mai fi si altii care vor face la fel,pe aceeasi melodie.

 

stiu la ce te referi. intrebarea mea era cu talc. asa pot considera si altii depsre placerea ta de a te da cu moto.

as i said,

 

if they dont scare the cows, who cares?

lasa oamenii liberi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce inseamna mass-media asta ....... cum zicea si Nationalistul , ii vine cuiva o idee - se filmeaza si pune pe net , mass-media promoveaza , si imediat apar n variante ................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...