Sari la conținut

Romanian Harlem Shake


DIN
 Share

Postări Recomandate

io cred ca tu vezi lucrurile prea rigid.

 

nu crezi ca e posibil sa fii si motociclist si sa dai si din fund?

tu ai cantat vreodata in casca sau ti-a fost teama ca te auzi?

Am cantat in casca, am si borat in ea, dar nu in Piata Constitutiei. Intelegi? Asta incerc sa explic de un kilometru incoace. Ma distrez unde sunt sigur ca nu sunt penibil. Nu ne ajunge statuia aia cu Traian in pewla goala? Cat de penibili tre' sa fim de dragul distractiei?

Well, probabil ca vor fi amatori de Harlem Shake, indiferent ce cotcodacesc eu sau altii ca mine pe-aici. Dar eu am dreptul sa nu fiu de acord cu chestia asta, asa ca nu sunt de acord. In rest, nu am nimic cu nimeni. Sanatate la toata lumea si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am cantat in casca, am si borat in ea, dar nu in Piata Constitutiei. Intelegi? Asta incerc sa explic de un kilometru incoace. Ma distrez unde sunt sigur ca nu sunt penibil. Nu ne ajunge statuia aia cu Traian in pewla goala? Cat de penibili tre' sa fim de dragul distractiei?

Well, probabil ca vor fi amatori de Harlem Shake, indiferent ce cotcodacesc eu sau altii ca mine pe-aici. Dar eu am dreptul sa nu fiu de acord cu chestia asta, asa ca nu sunt de acord. In rest, nu am nimic cu nimeni. Sanatate la toata lumea si asfalt uscat!

okay mah, tu esti mai pudic, ...

nu inteleg ce te deranjeaza daca altii dau din casca in piata?

n-are nici un farmec miscarea asta de unul singur.

 

eu o gasesc extrem de funny, cu toate ca nu cant prea tare in casca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde cine-l spune. Eu inca mai rad la glumele Vacanta Mare, alea de pe casete. Aceleasi glume la care radeam si acum 20 de ani. Ce sa-i faci... niste tarani.

 

Harlem shake ruleaza fin. Cui nu-i place e butthurt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca te uiti la minunea asta ca la oligofreni. Reformulez " retardati mintal". Intr-o tara unde maneaua e la rang de muzica nationala, unde se promoveaza Froni si alte specimene in emisiuni de larga audienta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So....cum a fost people ? C'mon, poze, filme :) Stiu...dureaza montajul :) . Tocmai treceam cu masina pe la 15:15 in drum spre garajul motorului cand a inceput burnita si am lasat-o balta :(.



Tocmai am gasit pozele pe eventul de pe fb. Trebuia sa ma gandesc la FB :)



Wohoo tocmai am vazut vid. Awesome!!! :) Poate cam multa reclama pentru EvL Skillz :) Fain Drifter Trike.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ce credeti? Nu s-a batut nimeni, nu s-a scuipat nimeni, nu s-a certat nimeni, am filmat si am plecat fiecare la casa lui. Pacat ca si prin lumea moto mai sunt niste incuiati la minte...

 

do harlem shake, no forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Si ce credeti? Nu s-a batut nimeni, nu s-a scuipat nimeni, nu s-a certat nimeni, am filmat si am plecat fiecare la casa lui. Pacat ca si prin lumea moto mai sunt niste incuiati la minte...

 

http://www.b365.ro/zeci-de-tineri-au-dansat-harlem-shake-la-bucure-ti-in-pia-a-constitu-iei_187571.html

LIKE!

Misto! :D

 

Nu ma distrusule.

:10: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana si un banc bun auzit a 10-a oara isi pierde farmecul.

aia e ca si cum ai incerca sa faci dragoste cu persoana cu care esti insurat de 25 ani.

 

 

Si ce credeti? Nu s-a batut nimeni, nu s-a scuipat nimeni, nu s-a certat nimeni, am filmat si am plecat fiecare la casa lui. Pacat ca si prin lumea moto mai sunt niste incuiati la minte...

 

http://www.b365.ro/zeci-de-tineri-au-dansat-harlem-shake-la-bucure-ti-in-pia-a-constitu-iei_187571.html

doar atatia? se anuntau pe feisbuci vreo 1600. aculo nu-s mai mult de 50-60oameni. restu cred ca s-au zbenguit prin wireless.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Pe ăsta vroiam să-l postez și eu. Cum se numește starea în care intră băjetul cu skate-ul ?

Se numeste Epilepsie si e o boala a sistemului nervos. Au loc descarcari bruste si puternice de impulsuri electrice in creier. I se mai zice si Boala Copiilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Si ce credeti? Nu s-a batut nimeni, nu s-a scuipat nimeni, nu s-a certat nimeni, am filmat si am plecat fiecare la casa lui. Pacat ca si prin lumea moto mai sunt niste incuiati la minte...

 

http://www.b365.ro/zeci-de-tineri-au-dansat-harlem-shake-la-bucure-ti-in-pia-a-constitu-iei_187571.html

 

ce chacat! macar daca era vreuna goala pe acolo, asa vad niste tristi care se zbuciuma degeaba...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De-acolo mai lipseşte Nicuşor de la Brăila.

 

Ce va tot plangeti ca nu au fost oameni,trebuia sa mergeti SI VOI!

Eu fac cu vacile de astea.

Ps nu-s eu in poza

post-59565-0-04164500-1361859520_thumb.jpg

post-59565-0-68343800-1361859620_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Si ce credeti? Nu s-a batut nimeni, nu s-a scuipat nimeni, nu s-a certat nimeni, am filmat si am plecat fiecare la casa lui. Pacat ca si prin lumea moto mai sunt niste incuiati la minte...

 

http://www.b365.ro/zeci-de-tineri-au-dansat-harlem-shake-la-bucure-ti-in-pia-a-constitu-iei_187571.html

incuiati?? adica tre sa fii iluminat la minte sa faci ca gibonul in calduri??

 

 

no way, prefer sa raman incuiat si sa ascult ceva Floyd decat descuiat ca voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...