Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,

 

nu stie cineva cum e drumul spre Sibiu? A fost cineva recent?

Am auzit ca se lucreaza pe undeva la carosabil si se creaza coloane care ingreuneaza deplasarea.

 

Multumesc.

Editat de dedics
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana in Sebes am fost eu W/E trecut si intr-adevar se lucreaza, dar nu erau coloane. Chiar daca ar fii, ce te impiedica sa te strecori cu mobra pe contrasens? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca ar fii, ce te impiedica sa te strecori cu mobra pe contrasens? :D

 

Bunul simt....... Respectul in trafic.....chestii din astea slabe. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Usor baieti :laugh:

 

Ma impiedica faptul ca sunt nevoit sa fac deplasarea cu conserva. Chiar daca as merge cu mobra nu prea imi place sa ma stiu in stanga unei coloane de masini pe contrasens.... motive sunt multe, dar in primul rand nu e neaparat safe.

 

Mersi. :D

Editat de dedics
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva cumva de o firma de dezmembrari moto in cluj in zona strazii buna ziua?

 

mersi

Da, exista...se numesc CocMotors, daca sunt aia de care stiu eu..

Eu din pacate nu sunt momentan in tara iar de explicat cum sa ajungi nu ma pricep.

Ii gasesti undeva pe stanga cum intrii de pe Turzii pe Buna Ziua, la cateva sute de metri intr-un garaj de sub un bloc. Nu au nici o firma afara...sau cel putin nu aveau.

Cel mai bine e sa il cauti pe Dragos de la Mechatronics...cu el am fost ultima data acolo si are nr. de tel. al tipului care se ocupa de afacere.

 

Cheers!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, exista...se numesc CocMotors, daca sunt aia de care stiu eu..

Eu din pacate nu sunt momentan in tara iar de explicat cum sa ajungi nu ma pricep.

Ii gasesti undeva pe stanga cum intrii de pe Turzii pe Buna Ziua, la cateva sute de metri intr-un garaj de sub un bloc. Nu au nici o firma afara...sau cel putin nu aveau.

Cel mai bine e sa il cauti pe Dragos de la Mechatronics...cu el am fost ultima data acolo si are nr. de tel. al tipului care se ocupa de afacere.

 

Cheers!

 

 

Eu in fiecare zi umblu de 2-3 ori pe BUna Ziua si am vazut si eu la un moment dat un garaj in care erau o gramada de motoare.....acuma nu stiu daca erau pt. dezmembrat sau de vanzare.

 

Garajul cu pricina e pe o stradutza vis-a-vis de Vitacom....ultimul garaj de sub bloc (casa cu 2 etaje de fapt). Poate totusi nu vorbim de acelasi garaj.

Editat de Kirk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! o bucata teava inox are cineva? cam 50-53 cm in diametru.

 

 

Esti sigur ca e 50-53 cm in diametru. :D Asa mare nu prea cred sa aiba cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu in fiecare zi umblu de 2-3 ori pe BUna Ziua si am vazut si eu la un moment dat un garaj in care erau o gramada de motoare.....acuma nu stiu daca erau pt. dezmembrat sau de vanzare.

 

Garajul cu pricina e pe o stradutza vis-a-vis de Vitacom....ultimul garaj de sub bloc (casa cu 2 etaje de fapt). Poate totusi nu vorbim de acelasi garaj.

 

 

da , acolo are service coc . suna`l pe razvan de la autostart el are nr lui (iti las mesaj cu nr lui razvan)

Editat de a3x
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...