Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

Stiti pe cineva care centraza roti de moto?

Ideal ar fi sa spiteze ca am janta noua dar,dupa multe cautari m-am lasat pagubas.Cei care stiu, nu fac si la altii,asa ca ma multumesc cu un centrat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

0741 525 901 begin_of_the_skype_highlighting              0741 525 901      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              0741 525 901      end_of_the_skype_highlighting Sony

 

 

Cine-i Sony?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu intermediez si nu am legatura cu vanzatorul, dar am gasit in Germany oasele de coborat /urcat mobrele din dotare AICI

 

Omul zice ca transportul e FREE, posibilitate de returnare si imi ajung in max 7 zile, produsele fiind oricum noi din otel inoxidabil.

Pt mai multe info: bikefarm-Mv@t-online.de

 

Pretul este de 37.98 euro

N-am inteles totusi de ce pe site ii apare ~18 euro transport si ambalare :D

 

:)

Editat de yzulyka
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jegu de praf+ulei de pe motoare iese usor cu helas sau acid citric :bigstar:

 

 

I am in the printing industry and we use a citrus based hand cleaner to remove UV inks from everything including our hands. Works great.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jegu de praf+ulei de pe motoare iese usor cu helas sau acid citric :bigstar:

Grija cat ti helasul si acidul citric pe aluminiu poti avea surprize il oxideaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E powder coating pe aluminiu, nu gol :bigstar:

Pe blocul motor daca vei da va avea acelasi efct ca si spuna activa decolorare matuire oxidare se cocleste AL eu am patit-o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa intru in polemici, dar la mobra mea, tot ce e aluminiu e vopsit electrostatic :D Am dat cu spuma activa pe mobre ultimii 55k km si nu s-o oxidat nici una :bigstar:

 

Dar ce zici tu e adevarat, daca speli aluminiu direct cu spuma activa sau acid citric se oxideaza. Se oxideaza si daca nu il speli, oricum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut are careva un detector de metale de ala ce se foloseste cand dai gaura in perete sa eviti eventualele cabluri de curent din tencuiala , trebuie sa suspend 3 corpuri dintre care unul mascheaza tabloul general de siguranta .

 

Daca ma poate cineva ajuta astept un mesaj

 

Multumesc !! :bigstar: :D

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa-mi fac scoala A,B este cineva p forum instructor, ceva nr de telfon, MS

Cauta-l pe Loti de la Auto Toni. Are poligon la Polus. Nr lui e 0766538391, Lucuta Vasile e numele intreg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut are careva un detector de metale de ala ce se foloseste cand dai gaura in perete sa eviti eventualele cabluri de curent din tencuiala , trebuie sa suspend 3 corpuri dintre care unul mascheaza tabloul general de siguranta .

 

Daca ma poate cineva ajuta astept un mesaj

 

Multumesc !! :bigstar: :D

 

 

Salut,

 

Am vazut canva un aparat de detectat fire electrice din pereti in Auchan la raionul electrice. Nu era ceva profi dar posibil sa ajute...

 

Numai bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...