Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Am vazut canva un aparat de detectat fire electrice din pereti in Auchan la raionul electrice. Nu era ceva profi dar posibil sa ajute...

 

Numai bine...

 

Multumesc , nici nu vreau ceva profi am sa caut , multumesc

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In weekend mi-am schimbat hdd-u la laptop. Fara sa stiu, am lasat telefonu langa hddu vechi... Se pare ca se demagnetizeaza SIM-ul din telefon de la magnetu ala din hard, de la actuator, asa ca nu faceti ca mine :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca din intamplare are cineva un maner incalzit functional(doar manerul) mi-ar fi de ajutor.(Ar fi super daca ar fi Daytona - unul din manerele mele are cablul smuls si nu se poate repara)

Multumesc anticipat :crack:

Editat de Schumy CJ
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut are careva un detector de metale de ala ce se foloseste cand dai gaura in perete sa eviti eventualele cabluri de curent din tencuiala , trebuie sa suspend 3 corpuri dintre care unul mascheaza tabloul general de siguranta .

 

Daca ma poate cineva ajuta astept un mesaj

 

Multumesc !! :crack: :)

Salut

Detector de metale e mult spus...Eu te pot ajuta cu un senzor de camp electromagnetic...daca iti este de folos. Adica se emotioneaza cand detecteaza un cablu sub tensiune.

 

Cosmin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, am pe stoc toate marimile.

Liviu Rebreanu 34. L-V 10-18 S 10-14.

 

Mesaj completat

@sebi77 unde sa vin ? ; )

Liviu Rebreanu 34, 0755020202

 

Mesaj completat

Da, am pe stoc toate marimile.

Liviu Rebreanu 34. L-V 10-18 S 10-14.

 

Mesaj completat

 

Liviu Rebreanu 34, 0755020202

Verificarea consta in, evaluarea starii motocicletei si identificarea posibilelor consumabile ce trebuie schimbate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai fac pe undeva in afara de politie placute de inmatriculare???nu prea am chef si timp sa stau pe la politie pe la cozi

numai politia are voie sa faca numere de inmatriculare, iar auto mircea face numai de scutere, remorci tractoare (numere galbene), asa ca stai la coada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai fac pe undeva in afara de politie placute de inmatriculare???nu prea am chef si timp sa stau pe la politie pe la cozi

eu a trebuit sa mai scot un numar

nu trebuie sa stai la coada, mergi la ghiseul de informatii si spui ca iti trebuie un numar, platesti 17 lei si revii dupa 2 ore sau a doua zi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numai politia are voie sa faca numere de inmatriculare, iar auto mircea face numai de scutere, remorci tractoare (numere galbene), asa ca stai la coada

ar mai fi ceva , te duci la astia care fac placutele alea frumoase cu tot felul de initiale si treburi , dimensiunea o au , fontul il au si la mika intelegere iti vor face , diferenta va fi ca acelea au alt tip de vopsea si nu sunt securizate era un astfel de chiosculet si in Polus :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar mai fi ceva , te duci la astia care fac placutele alea frumoase cu tot felul de initiale si treburi , dimensiunea o au , fontul il au si la mika intelegere iti vor face , diferenta va fi ca acelea au alt tip de vopsea si nu sunt securizate era un astfel de chiosculet si in Polus :laugh:

salve again eu am fost acela cu placutele personalizate din polus iar acuma s-a vandut afacerea si nici chiar eu nu faceam numere de inmatriculare . simplu motiv monopol de stat , te prinde te executa , nu merita , si pe zona nu mai este cine face numai la Bucuresti mai fac aia care se risca, da is cu caractere de Germania. Tot la politie tre mers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...