Sari la conținut

Sambata 06.04 Plecare Veliko Turnovo


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

mda ma rog,eu am 1,67 :)),asa ca o las balta,te luam cu mare drag daca erai mai usor(75 kg max) dar nu ating bine jos cu picioarele si nu vreau sa ma risc,sorry

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda ..am tot urmarit si eu pana acum topicul. Cred ca merg si eu (adica sper :) ). Mi-am schimbat bujiile si astept sa se usuce filtrul de aer :). Daca se usuca pana dimineata il montez si-l deranjez pe Niko cu un telefon sa ma alatur si eu pe traseu. Daca nu se usuca ..asta e :) ..pe data viitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La vama nu se uita la asigurare (din ce-mi aduc aminte) ..de multe ori nu se uita nici la talon sau permis ci doar la buletin. Insa daca te opreste politia cred ca se uita si la asigurare (permisul si talonul este evident ca le verifica).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda ..am tot urmarit si eu pana acum topicul. Cred ca merg si eu (adica sper :) ). Mi-am schimbat bujiile si astept sa se usuce filtrul de aer :). Daca se usuca pana dimineata il montez si-l deranjez pe Niko cu un telefon sa ma alatur si eu pe traseu. Daca nu se usuca ..asta e :) ..pe data viitoare.

usucal cu feonul....si in 10 mine e blana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m`a oprit pe mine politia, am depasit linia continua. i`am dat talonul si buletinul...mi`era sa nu`mi opreasca permisul. cu aveam banii pe card si doar 34 de lei in portofel a inceput sa rada, dupa ce a pomenit de amenda

zicea s`o dau pe`o roata sa vada si el cum e

Editat de Hardcore23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...