Sari la conținut

Sambata 18.11.2006


Vizitator Andr3y
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Andr3y

sambata 18.11.2006 ora 12 la pranz..se pleaca de la unirea din fatza de la mec...inspre a2..mergem pana la fundulea 24 de km de autostrada sau chiar 60 pana la lehliu..depinde de dorinta participantilor..sa aveti banii de benzina si eventual un Mc`..sunt asteptati si cei cu motoare limitate,scutere de 125...nu de 50 ca acelea nu au voie pe a2...pt relatii aici pe forum..intrebari sugestii sunt binevenite... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma ia Highway Militia ca circul eu cu numar galben pe autostrada? Daca cumva se infiinteaza pana sambata sa ma anuntati, ca mare infractor mai sunt eu care circul cu mopedu pe autostrada, nu ca voi aia cumintzii respectati legea si mergeti cu 150 prin oras :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce nu ai inamtriculat`o tu la politie...atunci nu mai aveai nici o problema ... ;)

 

pai a fost la politie, dar nu am decat B-ul si mi-a fost lene sa dau de A si foarte probabil ca nici nu-l mai apucam anul asta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

viteza de croaziera stabilita prn legea asociatiei de 125-isti nebuni este de 75-80

vom avea funie la noi in caz ca intra cineva in pana ( sapt trecuta am tractat un mito ca i s-a calat motorul), nimeni nu ramane singur

ho?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

care va fi viteza de croaziera? :crack:

 

peste 150 ...pt mine si prody :lol:

 

viteza de croaziera stabilita prn legea asociatiei de 125-isti nebuni este de 75-80

vom avea funie la noi in caz ca intra cineva in pana ( sapt trecuta am tractat un mito ca i s-a calat motorul), nimeni nu ramane singur

 

japonezule,ce ai facuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut ? :banana: si ramass si tu in pana ? ;) cine vb de pana ramane :banana: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai vine cineva cu 125 limitat sau 125 scuter sau 50 ? nu vreau sa raman in urma cand astia cu delimitat merg cu 150 ;)

 

eu inteleg sa ii dati de 2-3-4 ori sa vedeti cat fuge, dar ar fi frumos daca am merge cu totii in grup :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

mai vine cineva cu 125 limitat sau 125 scuter sau 50 ? nu vreau sa raman in urma cand astia cu delimitat merg cu 150 :crack:

 

eu inteleg sa ii dati de 2-3-4 ori sa vedeti cat fuge, dar ar fi frumos daca am merge cu totii in grup :lol:

 

vor fim scutere si italience si 1-2 japoneze ... ;) :banana: sa speram ca nu ne lasa pe autostrada,daca il lasa pe cineva tre sa mearga tocmai la fundulea :banana: :crack: 24 de km...aviz furia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...