Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am ajuns si eu saptamana trecuta prin Onesti si am ramas impresionat de cat de multi motociclisti sunt intr-un oras atata de mic.

Duminica s-au strans sa faca un tur de oras cu un candidat pe la primarie probabil. In frunte un Harley cu "catindatul" pe post de pasager.

post-34509-1211666574_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si eu saptamana trecuta prin Onesti si am ramas impresionat de cat de multi motociclisti sunt intr-un oras atata de mic.

Duminica s-au strans sa faca un tur de oras cu un candidat pe la primarie probabil. In frunte un Harley cu "catindatul" pe post de pasager.

 

 

pai e orasul mic si se cunosc intre ei....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
ba,nu fi :)

si na,ati vrut poze,v-am dat. :scratch: acu nu mai comentati de-aiurea :unsure:

esti praf, esti un pericol public pentru sosele, faci parte din categoria celor carora le plac motoarele dar le e rusine pe locul din spate dar la ghidon nu se prea descurca..am mai vazut ca tine, voi sunteti cei care va plangeti ca nu va respecta lumea in trafic, ca va claxoneaza sau alte chestii dar voi nu stiti sa tineti motocicleta pe linie dreapta la 20 la ora....sariti cu curu`n sus cand trece cate unu in viteza pe langa voi mai rau ca babele de pe trotuar.

 

iti recomand autobusul, troleul, tramvai sau ce aveti voi pe acolo dar lasa motorul ca te ranesti.

Editat de redslayer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos motorasu...intretinut curat si...atat

ce sa mai spun am ramas fara cuvinte...+ k mi sa mai ars si o siguranta in cutia craniana cand am vazut poza

FARA CUVINTE

 

 

ps: stres nu mai da mesaje private k nu ma impresioneaza cu nimik

si tie ti-a dat mesaj privat? :scratch: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai jigniti fata... poate e un copil minune pe 2 roti. o vedeti voi asa pripita dar poate se descurca de minune.

 

PS. si eu cand am luat motoru toti imi ziceau ca sunt nebun ca o sa cad din prima, ca nu stiu sa merg eu pe pamant cu picioarele.... dapai cu motoru. si uite ca am 10.000 km in 4 luni fara nici un fel de accident. macar stres si-a luat motor, nu cum fac altii care vorbesc si nu fac nimic.

 

nu ii iau apararea... dar eu daca aveam 16 si apaream pe aici ma luau toti la misto. sa dam o sansa celor care vor fi dupa noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

redslayer si lonely rider,v-am dat pm ca sa nu fac offtopic.scuzati daca v-am deranjat cu ceva :laugh:

lonely_rider,acu ai vazut ca stiu sa merg? :) si daca nu,baga un sfat acilea,nu ma critica degeaba :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
asa te vreau !!! :D doar sti ca nu ma poti face nici la liniute dapai pe pista :D :rock: pop

 

 

 

 

 

las k te mai aducem noi q picioarele p pamant..p mine ink nu m.ai luat..peace :D :unsure:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...............

n-am chef de scoala maine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prin oras,,....acolo se vede kat d bine stii sa mergi.. oleak d trafic ...senzatzii tari....nu p pista..parerea mea...nu o lua in nume d rau..

traficul e senzatie tare??? motocicletele au fost mai intai create pt pista...mi se pare normal sa inveti sa o stapanesti cum trb pe pista ca acolo vezi bine de e de tine sau nu, ca apoi sa te dai mare in trafic...ca oricum in trafic motocicleta doar te ajuta sa scapi de corvoada cozilor,pt ca e obositor si in ce ma priveste nu reprezinta motociclismul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...