Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

Am un combinezon si a fost cazut cu el.S-a ras de asfalt 2 bucati de vreo 7x7 cm.are cineva o emblema sau ceva de genul,sa cos acolo sa nu se mai vada ?

Mesaj completat

Am un combinezon si a fost cazut cu el.S-a ras de asfalt 2 bucati de vreo 7x7 cm.are cineva o emblema sau ceva de genul,sa cos acolo sa nu se mai vada ?

 

 

Nimeni ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salutare!

unde fac si eu rca-ul, care l-ai facut mai ieftin?

mersic!

:wacko:

 

 

La ardaf e cel mai ieftin la ora actuala. Eu m am interesat atat pentru moto cat si ptr masina. Am apelat la mai multi asiguratori insa pretul cel mai bun e la Ardaf!

 

Pont: dupa 15 martie se vor modifica preturile la asigurari! bineinteles ca in sus!

 

Numai bine!

 

PS: o copca ceva?;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi dimineata mi-au luat permisul :drink: pe 3 luni...si ce cald a fost azi si maine ce beton o sa fie si eu disper ascultand motoarele voastre pe centru :wink:

 

 

ce viteza aveai si in ce loc te-a luat? era radar nou? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIE MARE LA ASIGURARI!!!

Astazi am avut o discutie cu un amic din Iasi care mi-a spus ca trebuie semnata o declaratie pe proprie raspundere ca nu ati avut accidente in ultimul an pe RCA. In cazul in care aceasta declaratie nu este semnata asiguratorul nu va despagubi pagubitul in cazul unui accident si va fi nevoie sa plateasca vinovatul din buzunar. Si cat despre asta, surpriza: eu am facut doua asigurari la Ardaf si nu mi-au dat nici o foaie la semnat. Acum nu mai are importanta deoarece nu am avut incidente si nu au cu ce sa ma infunde in caz de ceva. Dar, care stiti ca ati avut vreun accident cereti aceasta foaie. Cu siguranta aceasta este cea mai buna modalitate pentru asiguratori de a mai scapa de niste plati. Ei motiveaza ca nu ati declarat accidentele si ca polita care a fost platita nu este la valoarea reala (s-a platit polita minima).

Unii asiguratori cer semnarea acestei declaratii. Asta stiu din surse sigure de la oameni care au avut aceasta solicitare din partea asiguratorilor. De aici trag concluzia ca aceasta "foaie" exista in peisaj dar ca se evita utilizarea ei din motive bine stiute de toti cei care au avut de-a face cu asigurarile in ultima vreme.

Nu stiu daca exact asa spune legea, dar are logica...

Sper sa va ajute si daca are cineva idee de inca ceva despre acest subiect va rog continuati... :cheers:

Bafta si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, am intrat in posesia categoriei A de curand si doresc sa imi achizitionez echipament moto, eu locuiesc in Onesti , ma puteti indruma spre un magazin specializat in vanzarea echipamentelor moto din Onesti sau Bacau? nu doresc neaparat sa cumpar echipamente noi doar ca nu stiu ce marime mi se potriveste la casca sau alte echipamente.Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o curiozitate :lol: Am fost azi sa-mi fac asigurare (trai-mi-ar ghidul uman) si cat am asteptat mi-o spus o tanti de la ghiseu ca pot sa-mi fac asigurare in caz de am accident grav care se lasa cu spitalizari, paralizii sau deces dar chestiile astea (in afara de deces) nu sunt platite din asigurarea de sanatate pe care o are oricine? Am intrebat-o pe moment si mi-o spus ca nu,dar parca asa stiam. Pana la urma cum e?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o curiozitate :) Am fost azi sa-mi fac asigurare (trai-mi-ar ghidul uman) si cat am asteptat mi-o spus o tanti de la ghiseu ca pot sa-mi fac asigurare in caz de am accident grav care se lasa cu spitalizari, paralizii sau deces dar chestiile astea (in afara de deces) nu sunt platite din asigurarea de sanatate pe care o are oricine? Am intrebat-o pe moment si mi-o spus ca nu,dar parca asa stiam. Pana la urma cum e?

 

 

De unde ai scos-o pe asta cu asigurarea de sanatate pe care o are oricine????

Mesaj completat

Salutare, am intrat in posesia categoriei A de curand si doresc sa imi achizitionez echipament moto, eu locuiesc in Onesti , ma puteti indruma spre un magazin specializat in vanzarea echipamentelor moto din Onesti sau Bacau? nu doresc neaparat sa cumpar echipamente noi doar ca nu stiu ce marime mi se potriveste la casca sau alte echipamente.Multumesc

 

 

Tu anunta-ma cind esti un Bacau si te invat eu mai multe! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Tu anunta-ma cind esti un Bacau si te invat eu mai multe! wink.gif" Multumesc mult, am sa va anunt cand vin in Bacau, de fapt am sa vin chiar la dumneavostra sa vad "doamna" de 650 in urma discutiei noastre de ieri :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...