Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca nu mai am momentan moto asta nu inseamna ca ma las , asa ca vreau sa stiu care dintre voi mergeti la cluj , cu moto sau eventual mashina. eu chiar imi luasem concediu special pt cluj ... dar ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi am facut copie la cheile de yamaha la piata sud.....

cand am mai fost acolo nu a reusit sa imi faca pt aprilia...

trebuie incercat...difera de la marca la marca tipul de chei..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu tu erai sambata 19 mai la carting ...???cu alte motoare tari

 

Am fost si eu pe la magazinul Roalmotor care este nou infiintat in Bc ...nu vreau sa fac publicitate negativa dar m-am cam speriat de preturile de acolo intradevar tot ce este in magazin este nou dar cu preturile astea nu cred k o sa supravetuiasca in oras...ne trebuie un magazin cu specific moto dar la preturile astea prefer sa cumpar de pe net cu tot cu "capacul" celui care vinde si taxele postale. Sunt curios ce parere v-a facut magazinul si dak gresesc sa ma corectati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"capac"...? eu mi-am luat destule acareturi de pe net (forum) fara sa platesc vreun comision. Singura chestie de care nu poti beneficia sunt produsele la reducere (la astea se adauga 10-15%). Asfalt uscat!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu tu erai sambata 19 mai la carting ...???cu alte motoare tari

 

Am fost si eu pe la magazinul Roalmotor care este nou infiintat in Bc ...nu vreau sa fac publicitate negativa dar m-am cam speriat de preturile de acolo intradevar tot ce este in magazin este nou dar cu preturile astea nu cred k o sa supravetuiasca in oras...ne trebuie un magazin cu specific moto dar la preturile astea prefer sa cumpar de pe net cu tot cu "capacul" celui care vinde si taxele postale. Sunt curios ce parere v-a facut magazinul si dak gresesc sa ma corectati.

pe unde e magazinul,daca nu va e cu suparare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

langa cybernet de pe 9 mai. langa reprezentanta huswarna.

m-ati lamurit.Multumesc frumos :drums:

Nu stiu pe unde se afla niciun reper zis de tine,dar caut strada si o iau cu bicicleta pe acolo,poate oi gasi magazinul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
:P Mamaaa , am vazut o emisiune interesanta cu spitalul de urgente pe zone reality . Era un motociclist care avusese un accident (intrase intr-o groapa) si aterizase intr-un tufis . Toate bune si frumoase , pana cand a incercat sa-si dea casca jos si nu a putut . O ramura de 1,5 m ii strapunsese viziera si ii ajunsese in gat . Nu avea nicio durere , s-a suit pe moto , s-a dus la spital si i-au scos-o . Hmm..ce chestie..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

@ stres....e exac langa tine!!!!

l-am gasit!! :D dar numai langa mine nu e.Am de mers o gramada pana acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am gasit!! :D dar numai langa mine nu e.Am de mers o gramada pana acolo.

 

Felicitari !!! Ti-a trebuit aproape o luna sa gasesti un nenorocit de magazin :thanks: . Asteptam urmatoarea cautare a ta cu nerabdare. Fereasca sfantul sa te ratacesti :welcome:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...