Sari la conținut

alte discutii Bacau


a_deea
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 950
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

te rog sa vb frumos ca eu nu ti-am spus " imbecilule " i-am spus pur si simplu sa o stapaneasca sanatos . daca era de vanzare tot la el era.. si ca a vandut-o nu stiam.. pentru ca , cand.. m-am intalnit cu el si eram cu un prieten.. inca o avea.. nu aveam de unde sa stiu.. (app bmaniac eu is ala cu dna - u care... era cu andries atunci :ok: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te rog sa vb frumos ca eu nu ti-am spus " imbecilule " i-am spus pur si simplu sa o stapaneasca sanatos . daca era de vanzare tot la el era.. si ca a vandut-o nu stiam.. pentru ca , cand.. m-am intalnit cu el si eram cu un prieten.. inca o avea.. nu aveam de unde sa stiu.. (app bmaniac eu is ala cu dna - u care... era cu andries atunci :) )

 

Pai cum sa nu iti spuna asa ma?Tu cand te plictisesti , in loc sa te plimbi cu scuteru' , tu , deschizi subiecte la care nu s-a mai postat de cateva luni bune.

 

Uite!daca nu ma crezi:

*

eu mai am de asteptat vreo 3 ani ;) pana... o sa vin si eu la intruniri :pow:

Link: /index.php?...93623&st=60 Post #69

 

*

da.. 20 E :ok:

Link: /index.php?showtopic=132956 Post #5

 

Si asta nu e tot!Sunt destule posturi inutile de ale tale si in rubrica Scooter Mania si peste tot pe unde postezi tu.

Eu inteleg ca ai si tu cont pe motociclism.ro .... Bravo!Fii fericit , dar asta nu inseamna ca neaparat trebuie sa postezi doar ca sa te afli in treaba.Si eu am cont ca si tine dar nu postez aiurea.

Sfatul meu:Daca nu ai nimic folositor de postat , macar nu mai posta!

 

Ps:Sper din toata inima sa iti iei ban ca m-am saturat sa citesc posturi de ale tale inutie si cred ca nu numai pe mine ma deranjeaza.

 

Pps:Sunt de acceasi parere cu "Nazi | SchutzStaffel"!Esti imbecil!

 

Hai pa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Era si timpul : baietii au facut o Campanie Anti-gileRik

 

/index.php?...155981&st=0

 

Super tare !!! :lol: :lol: :(

 

--- Mesaj completat în 29 Nov 2007 12:38 -------------

tare :) e cu premii ?:P)

 

Da....iti ei warn sau ban :baldy: !!! Te bagi :finger: ??? Ne vedem acolo :baldy: !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi de apreciere dar fara a fi arogant in fata cuiva , de motor tu ai grija de el si nu viceversa. daca nu stii el te tranteste cu cooru de asfalt de nu te vezi. nu iarta nici o greseala. sunt multi care au patito (rubrica accidente e plina) si au patito din vina lor.

 

ps pt melvin care sigur o sa-mi corecteze greselile de ortografie :-L :hurt: :lol: :puke: :crack: :rtfm: :rtfm: :crack: :D :D :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi de apreciere dar fara a fi arogant in fata cuiva , de motor tu ai grija de el si nu viceversa. daca nu stii el te tranteste cu cooru de asfalt de nu te vezi. nu iarta nici o greseala. sunt multi care au patito (rubrica accidente e plina) si au patito din vina lor.

 

ps pt melvin care sigur o sa-mi corecteze greselile de ortografie :puke: :rtfm: :lol: :hurt: :crack: :ok: :o :crack: :D :D :D :-L

 

 

:)

lasa ca ti le notez cu surubelnita pe rezervorul ala a tau bengos !!!!

CHIRIA!!!! SA VINA CHIRIA !!!! :rtfm:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...