Sari la conținut

My Ather Hoby


Radu46
 Share

Postări Recomandate

deschid topicu asta sa mai aflu cine mai are hoby-uri ca mine. spre exemplu un alt hoby de al meu in afara de scutere motoare si masini ar mai fi masinile de jucarie cu telecomanda si bicicletele ( am o cursa si un montainbike, si planuiesc sa fac o investitie intr-un m.b profesional pt dawnhill). voi ce alte hoby-uri mai aveti?

post-13765-1163659543_thumb.jpg

post-13765-1163659570_thumb.jpg

post-13765-1163659592_thumb.jpg

post-13765-1163659713_thumb.jpg

post-13765-1163659753_thumb.jpg

post-13765-1163660032_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain topic :lol:

pai sa vedem, ce hobby-uri mai am?? Pai, ar fi shopping-ul(daca poate fi considerat hobby :banana: :banana: ), mountain biking-ul imi place si mie(chiar imi fac putin tuning la bicla ;) ).

Pasiunea asta cu masinile cu telecomanda o are si un prieten, numai ca el dispune de fonduri mari si si-a luat un Ferarri cu telecomanda. Masinuta ai merge cu maxim 60 km/h. Merge mai tare ca sooterul meu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nimic cu "hoby-urili" tale, dar macar nu te mai chinui sa scrii in engleza daca tot nu esti in stare ;)

graba asta "other, downhill si mountainbike" e bine asa ? multumit? nu stiam ca sunt la ora de engleza. cred ca din graba tu ai gresit si in romana dar in engleza. :lol:

 

Fain topic :banana:

pai sa vedem, ce hobby-uri mai am?? Pai, ar fi shopping-ul(daca poate fi considerat hobby :crack: :crack: ), mountain biking-ul imi place si mie(chiar imi fac putin tuning la bicla :banana: ).

Pasiunea asta cu masinile cu telecomanda o are si un prieten, numai ca el dispune de fonduri mari si si-a luat un Ferarri cu telecomanda. Masinuta ai merge cu maxim 60 km/h. Merge mai tare ca sooterul meu :wink:

baga niste poze cu ferarri-ul ala.

Editat de Radu46
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sectiune gresita pt topic, post scris cu engleza "dupa ureche" ... fii mai omule mai atent data viitoare ce faci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deschid topicu asta sa mai aflu cine mai are hoby-uri ca mine. spre exemplu un alt hoby de al meu in afara de scutere motoare si masini ar mai fi masinile de jucarie cu telecomanda si bicicletele ( am o cursa si un montainbike, si planuiesc sa fac o investitie intr-un m.b profesional pt dawnhill). voi ce alte hoby-uri mai aveti?

 

 

Hobby-ul meu e sa corectez greseli : other ; hobby ; mountain bike ; downhill

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai aduag cateva hobby-uri, printre care si gaming-ul. La inceput, nu eram ata de obsedat de jocuri, dar acum....well, situaita s-a schimbat drastic. :lol: Cred ca imi voi lua un PS2 de Craciun si cateva jocuri, cum ar fi: Gran Turismo 4, GTR2 si Fifa 2007.

Alt hobby este filozofia. ;) Bine, inca sunt la inceput... deocamdata citesc doar carti cu caracter introductiv.

Si,inca un hobby este fotbalul. Joc la echipa din satul in care locuiesc. :banana:

 

P.S. : Nu am cum sa pun o poza cu masina pentru ca prietenul ala e din Germania. Dar o sa-i cer o poza cand o sa vorbesc cu el pe messenger(ceea ce sper sa fie cat mai curand).

Editat de Andreas_Krastl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare colectia ta. eu nu am decat vreo 6 masini de genu asta la scara mai mare de la burago plus vreo 3 motociclete de la maisto..si spre deosebire de ceilalti care au ca hobitturi femeile ale noastre raman in vitrina nu se duc cu mertanu vecinului pe varianta sa ii faca una mica ;) :banana: :bounce :lol: : .avantaj noi ca ne sunt fidele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...