Sari la conținut

fete pe scuter exista?


andrei_aol
 Share

Postări Recomandate

salut scuteristilor/scuteristelor... am vazut mai sus pe forumu asta k la categoria MOTO sunt o gramada de fete si implicit au si topic despre ''fete pe/cu motoare'', poze cu fete etc etc.... la rubrica asta cu SCUTERISTI exista si persoane de gen feminin? sau toate au sarit direct la motoare mari... din cate discutii am citit la scuteristi numa baieti si barbati... prezente feminine nada. cate o scurta prezentare cu fetele scuteriste se poate dak chiar sunt pe aici? dak topicu nu isi are rostu cer unui admin sa il stearga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut,

 

Am un CPI GTR de anul trecut. Si-a facut treaba...consum foarte mic, nu am bagat cine stie ce bani in el insa nu-mi ajunge. Il vand sa-mi iau un Ducati Monster :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cate o scurta prezentare cu fetele scuteriste se poate dak chiar sunt pe aici?

 

Vrei sa purtati o discutie ca intre fete? :pics:

 

In Mures si Cluj am vazut si pe moto si pe scutere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea ies la sedinte foto cu scuterica :D

N-ar fi rau sa mai fie fete pe scooter, insa din experienta mea pe soselele orasului nu cred ca o sa-mi fac prea multe prietene :)

 

post-27105-0-86893300-1369772583_thumb.jpg

post-27105-0-45150300-1369772592_thumb.jpg

post-27105-0-59073800-1369772599_thumb.jpg

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea ies la sedinte foto cu scuterica :D

N-ar fi rau sa mai fie fete pe scooter, insa din experienta mea pe soselele orasului nu cred ca o sa-mi fac prea multe prietene :)

 

attachicon.gif616717_10152002978995472_1505583587_o.jpg

attachicon.gif903517_10152764414920472_1841507662_o.jpg

attachicon.gif936339_10152802473015472_872943285_n.jpg

hi hi hi super tare accesoriul tau roz (la rucsacel ma refer), ai spart gheatza, prima fata prezenta pe scuter, e de 125 dar nah sa zicem k e scuter, bafta cu ducatiul :spsmile:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hi hi hi super tare accesoriul tau roz (la rucsacel ma refer), ai spart gheatza, prima fata prezenta pe scuter, e de 125 dar nah sa zicem k e scuter, bafta cu ducatiul :spsmile:

 

Nup. E de 50 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea ies la sedinte foto cu scuterica :D

N-ar fi rau sa mai fie fete pe scooter, insa din experienta mea pe soselele orasului nu cred ca o sa-mi fac prea multe prietene :)

 

attachicon.gif616717_10152002978995472_1505583587_o.jpg

attachicon.gif903517_10152764414920472_1841507662_o.jpg

attachicon.gif936339_10152802473015472_872943285_n.jpg

Ce marca este ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Am un CPI GTR de anul trecut. Si-a facut treaba...consum foarte mic, nu am bagat cine stie ce bani in el insa nu-mi ajunge. Il vand sa-mi iau un Ducati Monster :D

 

Ia uite ce-am scris mai sus:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Am un CPI GTR de anul trecut. Si-a facut treaba...consum foarte mic, nu am bagat cine stie ce bani in el insa nu-mi ajunge. Il vand sa-mi iau un Ducati Monster :D

buna treaba cu monster.

bravo tie. echipament corespunzator, "scuterul" misto, ce sa mai zic de rucsac... :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

imi cer scuze daca topicul este vechi insa am vazut si eu cateva fetite pe " polizoare " in bucuresti ba chiar acum 3 zile la pasajul basarab o fatuca pe un piaggio fly.... sunt dar cum sunt "bajetii" sa se dea mari in fata lor le sperie....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze daca topicul este vechi insa am vazut si eu cateva fetite pe " polizoare " in bucuresti ba chiar acum 3 zile la pasajul basarab o fatuca pe un piaggio fly.... sunt dar cum sunt "bajetii" sa se dea mari in fata lor le sperie....

si eu am inceput sa mai vad cate una-doua prin ploiesti, cei drept erau foarte grabite dar erau fete. de salutat nu am avut polizoru cu mine sa ma bag in seama, eram cu masina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...