Sari la conținut

Retro Bike Party - Nikolovo 24-26 Mai 2013


noro
 Share

Postări Recomandate

A fost misto.., da lucrul care ma facut cel mai fericit a fost.., cortul, pt ca a rezistat ruperii de nori si mi a castigat respectul! in rest.., ca de obicei, betivaneala si 'filosofeala'.

post-23362-0-38696200-1369592824_thumb.jpg

post-23362-0-08230100-1369592851_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

foarte misto "cezeta" aceea bleu - desi incarneaza cea mai urata motocicleta din lume. dar e misto.

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fenomenele meteo si-au facut aparitia sambata...

 

Niste poze de la mine...

https://picasaweb.google.com/iliseimihai/RetroBikeNikolovo

 

A fost frumos..o sa mai merg! Salutari colegilor motociclisti..romani si bulgari!

post-43386-0-83823100-1369514861_thumb.jpg

 

Editat de mihai.i
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost misto.., da lucrul care ma facut cel mai fericit a fost.., cortul, pt ca a rezistat ruperii de nori si mi a castigat respectul! in rest.., ca de obicei, betivaneala si 'filosofeala'.

Jeane tata,tre sa beau mai putin sau chiar deloc si sa investesc intr-un cort capabil ca mi-a intrat apa si in ...pipota ...!!! Sa ne vedem si sa ne auzim tobele sanatosi !!!

 

Bravo hombre ! Esti peste nota 10 ..!!! :10: Toate gadgeturile pe care le aveam la mine au facut scufundari in cort ..!! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos ca de obicei la intrunirile din Bulgaria. Locatia superba, aer curat, muzica buna, bere din belsug, preturi la aproape jumate fata de Romania. Spre exemplu, biletul de intrare a fost 10 RON sau 5 Leva :)

Da mi, bre, un pm cu nr tau de tel.., ce drek are de nu pot sa ti trimit pm deloc?! o fi de la toba aia smechera a ta?! Haba, nu e mare investitie.., ia ti un cort de la Decatlon, eu asa am facut, am dat pe el vreo 150 ron, da a meritat fiecare banut!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai pm cu nr-ul de telefon :)

 

Apropos de motoare, mi-a placut mult Suzuki-ul ala café racer cu nr de SV, al lui Mihai. Mai erau cateva IJ-uri, MZ-uri, Jawa, un Balkan si o askimodie cu butelii de aragaz. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jeane tata,tre sa beau mai putin sau chiar deloc si sa investesc intr-un cort capabil ca mi-a intrat apa si in ...pipota ...!!! Sa ne vedem si sa ne auzim tobele sanatosi !!!

 

Bravo hombre ! Esti peste nota 10 ..!!!Toate gadgeturile pe care le aveam la mine au facut scufundari in cort ..!!

 

 

Ai pm cu nr-ul de telefon

 

Apropos de motoare, mi-a placut mult Suzuki-ul ala café racer cu nr de SV, al lui Mihai. Mai erau cateva IJ-uri, MZ-uri, Jawa, un Balkan si o askimodie cu butelii de aragaz.

Mersi de aprecieri baieti! ..am mai adaugat cateva poze, cu aschimodia :) (care m-a impresionat mult de tot, parca era al lui Mad Max), terasa si micul meu cafe.. acelasi link https://picasaweb.google.com/iliseimihai/RetroBikeNikolovo

 

Daca se mai anunta vreo intrunire de genul asta sa anuntati din timp, ca tare mi-a placut!!!

Sa ne revedem sanatosi,

 

Mihai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da mi, bre, un pm cu nr tau de tel.., ce drek are de nu pot sa ti trimit pm deloc?! o fi de la toba aia smechera a ta?! Haba, nu e mare investitie.., ia ti un cort de la Decatlon, eu asa am facut, am dat pe el vreo 150 ron, da a meritat fiecare

 

Da mi, bre, un pm cu nr tau de tel.., ce drek are de nu pot sa ti trimit pm deloc?! o fi de la toba aia smechera a ta?! Haba, nu e mare investitie.., ia ti un cort de la Decatlon, eu asa am facut, am dat pe el vreo 150 ron, da a meritat fiecare banut!

Sa-mi bag ceva acolo....au niste preturi astronomice.!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vineri am ajuns la Nicolovo pe la 15.30 ,nu am gasit locul unde a fost intrunirea macar mi-a placut drumul si am avut o super plimbare cu frumoasa mea motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vineri am ajuns la Nicolovo pe la 15.30 ,nu am gasit locul unde a fost intrunirea macar mi-a placut drumul si am avut o super plimbare cu frumoasa mea motocicleta.

De ma fata ,daca nu ai nr meu de telefon,ca sa te indrum pe calea cea dreapta ...!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

M-am uitat pe site-ul lor si acolo nu apare, asa ca nu cred ca se mai tine. Dar putem merge intr-un wknd cu soare sa bem o bere si sa mancam niste kebapcici :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva daca se mai tine intrunirea Retro Bike de la Nicolovo..si in ce data?

Am postat si intrebat si eu pe sectiunea Intruniri Moto in Romania pe topicul cu calendar intruniri 2016 si am primit niste raspunsuri de la colegi dar din pacate nu se stie nimic, este o intrunire frumoasa si grupul de prieteni cu care am fost de fiecare data a facut toata intrunirea, locatiei nu am avut ce sa ii reprosez chiar daca am stat la cort, dar avand in vedere ca in majoritatea anilor a plouat cu galeata si se pare ca in perioada asta a anului nu sunt mari schimbari este posibil ca organizatorii sa fi zis pas anul asta. Dar daca afla cineva si are cu cunostinte Bulgaresti sa le spun asa este rugat sa posteze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...