Sari la conținut

INTRUNIRE RETRO LA NIKOLVO


HondaSan
 Share

Postări Recomandate

Dupa cum bine stiti,in fiecare an bulgarii organizeaza la Nikolovo,langa Russe,o intrunire cu tema retromoto.Eu voi pleca sambata dimineata la 10 din prima benzinarie pe dreapta,dupa gara Progresu.Daca mai doreste cineva sa mearga,deja am anuntat locul si ora de intalnire.Specific faptul ca plec cu DKW-ul deci viteza de deplasare sub 50 km/h.post-27437-0-70642800-1369201870_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cautat afisul cu intrunirea asta de mi-a iesit ochii ca la melc. De unde stii de ea?

Dute la intalniri,evenimente ,excursii.E pus anuntul de cateva zile.Hai cu Simpsonul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In fiecare an in perioada asta Crazy organizeaza in parc la Nikolovo "Retro bike party" :) sa va luati si haine de ploaie ca in fiecare an a plouat in ultimii .... 5 ani :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine e frumos,carcotasilor.

Inseamna ca poti pleca echipat ca in foto de mai sus ..... numai sa schimbi bocancii cu niste slapi sa se asorteze :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am shlapi Ioane.Poate ma imprumuti? :crack:

Apropo sa format oarece gasca pentru maine ...... ca parca as iesi si eu la o plimbare dar nus sigur si nu promit ......ma pot hatari in ultimu moment .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am shlapi Ioane.Poate ma imprumuti? :crack:

Daca vrei iau eu imprumut de la Dorinel rotitele alea de se pun pe laterala... le dai inapoi la intoarcere.

 

Apropo sa format oarece gasca pentru maine ....

Da, gasca de romani as zice ca a fost mai mare decat cea bulgara... Surpriza a fost ca m-am intalnit cu multi cunoscuti(toti veniti la plesneala). Locatia este ok, preturi bune, iar gazdele s-au straduit sa fie bine... Data viitoare iesi din spatele tastaturii si urca-te pe motor...

 

Pozele promise.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu uitam si de fenomenele meteo de astazi ....

 

Totusi, a fost chiar frumos!

 

post-43386-0-83823100-1369514861_thumb.jpg

Au mai fost si alte momente bune!

Cateva poze de la mine...

https://picasaweb.google.com/iliseimihai/RetroBikeNikolovo?authuser=0&feat=directlink

 

M-am simtit chiar bine astazi in compania participantilor..bulgari si romani!

Numai bine si asfalt uscat!

Editat de mihai.i
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei iau eu imprumut de la Dorinel rotitele alea de se pun pe laterala... le dai inapoi la intoarcere.

 

Da, gasca de romani as zice ca a fost mai mare decat cea bulgara... Surpriza a fost ca m-am intalnit cu multi cunoscuti(toti veniti la plesneala). Locatia este ok, preturi bune, iar gazdele s-au straduit sa fie bine... Data viitoare iesi din spatele tastaturii si urca-te pe motor...

 

Pozele promise.

Frumos , multumesc . Honda aia chiar functiona cu GPL :eek: ..... interesant .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...