Sari la conținut

Accident Grav In Caracal


misha'
 Share

Postări Recomandate

Tocmai am primit de la un prieten pe messenger :

"Ajutati un motociclist tavalit( de un taximetrist destept, bineinteles) cu orice grupa de sange daca va "lasa" inima!Dupa 8h de operatii cam are nevoie de el. E inca la Floreasca si-l cheama Cismaru Gabriel.

Specificati asta pt a nu ajuge sangele vostru albastru in vreo vena de tigan burtos si pentru ca Gabi sa nu-l vada pe Elvis sau pe Santa inainte de dead-line"

 

El nu are timp sa il posteze pe aici ca tre sa plece urgent anyway .. zicea ca e naspa rau tipu, cu coloana fracturata, organe deplasate.. etc. Daca a mai auzit cineva de asta sa dea mai multe detalii

P.S Cica s-a intamplat ieri grozavia :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am primit de la un prieten pe messenger :

"Ajutati un motociclist tavalit( de un taximetrist destept, bineinteles) cu orice grupa de sange daca va "lasa" inima!Dupa 8h de operatii cam are nevoie de el. E inca la Floreasca si-l cheama Cismaru Gabriel.

Specificati asta pt a nu ajuge sangele vostru albastru in vreo vena de tigan burtos si pentru ca Gabi sa nu-l vada pe Elvis sau pe Santa inainte de dead-line"

 

El nu are timp sa il posteze pe aici ca tre sa plece urgent anyway .. zicea ca e naspa rau tipu, cu coloana fracturata, organe deplasate.. etc. Daca a mai auzit cineva de asta sa dea mai multe detalii

P.S Cica s-a intamplat ieri grozavia :lol:

dau eu!!! daca e mai e nevoie acum am citit da-mi detalii unde sa-l caut???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai ramas sange donat pentru amicul nostru Daniel, la spital la Floreasca. El e stabil si nu mai are nevoie de sange acum, putem sa vorbim cu familia si sa se foloseasca sangele ramas pentru baiatul asta din Caracal.

 

Ry.

 

Ar fi super daca s-ar putea face asta.Poti sa vorbesti tu cu sotia lui Daniel? Saracul, baiatul asta, cu coloana fracturata....cam nasol! Sa-l ajute Dumnezeu sa se refaca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sunt f bun prieten cu cel in cauza si va anunt ca se simte f bine,a avut si o hemoragie interna,are 2 vertebre tasate,si fractura de bazin.Bine ca a scapat.

Nu stiu cat de foarte bine se poate simti dupa hemoragie interna cu vertebre tasate si fractura de bazin...

Scrie aici daca are nevoie de ceva. Mai are nevoie de sange?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...