Sari la conținut

Dobrogea - Lost Civilization(s)


Postări Recomandate

auzi drumul spre histria l ai facut pe asfalt sau prin coclauri prin grindul chituc.ma interesa starea drumului

 

au mers pe sosea ca nu au avut GPS-u la ei.

 

da mari astisti fotografi mai suntezi ma!!!!! bv! deja mi-am luat si io niste poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Cumva ati mers si pe la 9Mai(sau cum se numeste localitatea) ca daca ati mers pe drumul ala de pe langa malul Razelmului (care daca nu stiati trece prin cel mai mare tancodrom din tara :bow: ) va felicit,eu nu am mai mers de vreo 3 ani pe drumul ala si nu prea cred ca aveau ce asfalta la el ca trec tancuri si cad proiectile pe el si vorbesc foarte serios,eu nu as avea rabdare sa parcurg tot drumul ala,si mi-ar fii mila pt motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 Mai care este de fapt 6 Martie ...

Ma scuzi.stiam ca este o data dar nu stiam exact care,am si scris ca nu sunt sigur de numele localitatii.Inainte mergeam mai des incolo dar acuma nu m-as mai baga nici mort.Va felicit din nou.Pentru cei care nu cunosc drumul sa isi imagineze cum arata un drum literalmente bombardat si pe care se merge cu tancuri :finger: daca va invarteati prin imprejurimi gaseati cartuse,gropi facute de mortiere si resturi de pe la antrenamentele militare care in ultimul timp s-au facut destul de des mai ales cu trupe americane.Oricum aveti ce vedea mai ales daca mergeti pe camp dimineata ca se vede soarele cum rasare "din"Razelm :banana: foarte misto.

Apropos exista si 9 Mai da aia e prin alta parte,my bad.....daca mai vreti sa venitit prin judet si sa mergeti in niste locuri misto dati un PM,va promit ca nu va rupeti motoarele in 2 :D

Editat de seby_mf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...