Sari la conținut

De la ce c***t este radiatorul asta?


Postări Recomandate

Salut,

 

In urma cu vreo luna mi-am luat o teapa grava de la faimosul Alex Yzf(nu mi-am dat seama ca este el),am dorit un radiator de sv si ventilator,si mi-a trimis un radiator de naiba stie ce.El pare relativ ok,nebulit in afara ca are intr-o parte fantele mai aplatizate.

 

Are cineva idee de la ce este?Doresc sa scap de el,sa il vand cuiva care are nevoie,cine o fi el...motociclist,automobilist sau tractorist,ca naiba stie de la ce este acest radiator.

 

Poate aveti voi idee?

 

PS:daca il vrea cineva,100 de lei si este al lui ,pe mine m-a costat 340 de lei cu tot cu curier :angryfire:



POZE:

post-33813-0-53270100-1377017299_thumb.jpg

post-33813-0-96087600-1377017302_thumb.jpg

post-33813-0-61821100-1377017305_thumb.jpg

post-33813-0-34071600-1377017308_thumb.jpg

post-33813-0-97630300-1377017310_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cum e caracteristic lui Alex Yzf, probabil nu o fi nici etans. Asa ca daca nu vrei sa te injure viitorul cumparator, verifica daca e etans tu, ca sa nu pici dupaia tu de...... Asa, dupa ce afli si de ce model e si ca e etans, poti sa il vinzi la pretul corect. Daca vrei sa stii unde sta Alex Yzf, da-mi un semn. E cunoscut unde sta, nu stiu ce asteapta cei care au luat tepe. Nici la politie nu s-a dus nimeni?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pare a fi de R6 spor la vinzare, si euam luat teapa cu o geca de la cineva spunea ke e aproape noua si cind colo la primirea coletului am constatat k defapt e viceversa da aste e......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

In urma cu vreo luna mi-am luat o teapa grava de la faimosul Alex Yzf(nu mi-am dat seama ca este el),

 

Pai ti-ai raspuns singur la intrebarea din titlu....radiatorul e de la C.Cat-ul de alex_yzf :crack:

Editat de Fatal Fury
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...