Sari la conținut

Cine modifica evacurarea sub sea?


alex4ice
 Share

Postări Recomandate

Salutare !

Dupa cum scrie si in titlu , as vrea sa imi pun toba sub sa ( http://fotosdemoto.com.br/wp-content/uploads/2011/05/cbr-600-fundo.jpg ), drept urmare , daca stie cineva vre-un service In judetele Vrancea , Bucuresti , Buzau , Galati , va rog sa imi spuneti .

V-a multumesc mult .

P.S. : modelul motocicletei este Gsxr 750 Srad 99.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine vinzi mobra si pui banii aia de modificare si iti iei direct un 600rr...

nu cred ca mere sub, sa poate intr-o parte!

mai bine investeste in altceva...tu decizi bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu un sistem inox de ridicare a tobei ptr Yamaha R6 . Poate se potriveste . Are sistemul de prindere , aparatoarea tit de inox , arculetele .....

Daca te intereseaza .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ... si o sa arate mai bine pe laterala coditei decat sub ...

sa stii ca m-am gandit si la asta , dar totusi ma gandesc sa nu incomodeze pasagerul . oricum am toba de carbon yoshimura rs3 , si nu se incalzeste , insa totusi cred ca incomodeaza la pulpa pasagerului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stii ca m-am gandit si la asta , dar totusi ma gandesc sa nu incomodeze pasagerul . oricum am toba de carbon yoshimura rs3 , si nu se incalzeste , insa totusi cred ca incomodeaza la pulpa pasagerului.

Nu incomodeaza , vine prinsa de sub scarita pasager .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sudura in inox se poate face aici in Ploiesti,mai greu este cu modificatul coditei si trecerea tevi de evacuare pe langa bascula.

La honda 600 are bascula mai lunga si mai supla,iar evacuare trece pe langa scarita si are protectie.

Sub sa se afla si niste tabla de aluminiu pentru disiparea caldurii,oricum incalzeste fun.dul pasagerei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...