Sari la conținut

Plimbari 2014


adyteodorescu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 221
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

are cineva idee de ce vad o singura poza dintre toate atasate pe aceasta pagina ?

o vad doar pe P1070207.jpg

si de pe calc de acasa si de la munca am problema aceasta

download-icon.png
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde cum ai noroc. Eu de exemplu mi-am luat o geaca de cordura anul trecut la reducere si studiasem piata inainte, dar astea sunt catea exceptii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde cum ai noroc. Eu de exemplu mi-am luat o geaca de cordura anul trecut la reducere si studiasem piata inainte, dar astea sunt catea exceptii.

cand veti jacheta luata de pe net acum 2 sapt cu 70 de euro, la smaeb de la acelasi dealer e 100 ... ce sa zic ... penibil

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Personal, eu ma duc la SMAEB sa ma plimb si, daca pica vreo ocazie, am bani la mine sa o fructific, daca nu, nu, eu si prietenii mei mergem sa vizionam, sa ne plimbam, nu sa facem comparatii de preturi pe acest topic.



Va rog sa retineti ca acest topic se adreseaza celor care fac plimbari sau organizeaza ceva in sensul asta si nu as dori sa se mai comenteze preturi de geci sau alte produse pe acest topic. Multumesc.



Dupa cum scrie pe net, o sa ploua :(

Daca nu ploua te asteptam in grup cu cea mai mare placere, asa cum a fost pe cheia. Nota 10 pt tine.



Trezirea la ora 8:30... Baut cafea, uitat pe geam, mers la salon cu moto daca e loc, daca nu mers la salon cu masina....deci maine vedem daca suntem prezenti sau nu la ora 10 la lukoil

Noi plecam duminica si nu maine dupa vineri... te asteptam duminica cu noi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Luni, 21.04.2014, cine vrea sa mearga pe Siriu, si ne intoarcem pe Cheia? Eu vreau sa trec si pana in Buzau... ori merge-ti cu mine, ori plec mai devreme si ne intalnim pe undeva pe drum, ca vreau sa iau pe cineva din Buzau!

 

Deci, cine vrea o plimbare dupa paste, astept sa anunte, si stabilim impreuna ora si locul plecarii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, tura noastra s-a terminat undeva intre maneciu si cheia, tocmai ce trecusem de lac X-(

Am facut buf intr-o curba, si s-a strambat schimbatorul. In tentativa noastra de a'l indrepta ... am ramas fara schimbator, si ideea lui Vali, caruia ii multumesc pentru ajutor, a fost sa ne intoarcem, ca nu pot continua cu a 2-a pana la Sacele si inapoi.

 

Data vitoare poate e cu noroc.

post-77396-0-53212400-1398076071_thumb.jpg

post-77396-0-85315400-1398076076_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, tura noastra s-a terminat undeva intre maneciu si cheia, tocmai ce trecusem de lac X-(

Am facut buf intr-o curba, si s-a strambat schimbatorul. In tentativa noastra de a'l indrepta ... am ramas fara schimbator, si ideea lui Vali, caruia ii multumesc pentru ajutor, a fost sa ne intoarcem, ca nu pot continua cu a 2-a pana la Sacele si inapoi.

 

Data vitoare poate e cu noroc.

cauciucul pare bun....cum dreaq sa intamplat .viteza ,frana,ai alunecat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am facut un traseu pina dupa barajul de la Siriu, drumul perfect, putin nisip, fara aglomeratie si doar 2 radare. Plecare pe Apostolache-Lapos-Ciolanu-Magura, intoarcere prin Cislau-Buda Cislau-Singeru-Apostolache-Urlati. Putine motoare pe drum, vreme frumoasa, benzina peste 6.35, cred ca acesta este motivul principal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauciucul e bun. Viteza nu aveam ca incetinisem inainte de a intra in curba.

In curba, am simtit ca imi fuge de spate ( erau multe denivelari ale bitumului) si m-am blocat, nu am mai fost in stare sa franez usor si sa continui sa inchid curba. Si am iesit in decor si... buf.

Incepator fiind, tot invat din greseli :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex... las o mai usor ca nu e OK ce faci ! Eu nu iti mai dau casca sa stiu ca.... nu mi e de casca .... hai ca te iau cu mine cand vii acasa si iti arat cum se merge la plimbare. PS: daca crezi ca ma faci sa stii ca iti arat de alea grele.... glumesc cu de alea grele.... si te invit la un spristz dupa aia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...