Sari la conținut

Arthur E
 Share

Postări Recomandate

Buna ziua si la multi ani ! Road Patrol MC Romania , charter Hunedoara , va invita in perioada 7 - 9 februarie la a-9-a editie a festivalului de iarna Bikes on Ice 2014 . La fel ca si in editia precedenta , locatia va fi la complexul Madalina , pe malul lacului Cincis . Conditiile de desfasurare vor fi la fel ca si pana acum . Participantii se pot caza la camerele din incinta complexului sau la cort . In privinta caldurii , fiecare se descurca pe cont propriu . Speram ca aceasta toamna tarzie sa ne aduca in perioada festivalului zapada mult dorita . Noi ne vom ocupa sa aveti ce arde la un pahar de vin fiert si ne vom asigura ca va recuperati caloriile pierdute in frig din ceaunul " casei " . La fata locului vom gasi ceva sa starnim un concurs si poate si premiem castigatorul . Speram ca acest festival de iarna sa fie un motiv destul de bun sa va treziti mobrele de la hibernat si sa incepeti sezonul mai devreme , alaturi de noi . Participarea la festival pe motocicleta este permisa doar cu accordul parintilor :) .

 

 

Ptr orice informatie sau ptr rezervari va stam la dispozitie la numarul 0726 169889 - Edy sau pe acest topic . O zi placuta , la revedere .

Editat de Arthur TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 110
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

discriminare !!! nici balls n-am si nici n-am bagat mobra la iernat ..sa vreau si tot nu ma incadrez :(

PS: la multi ani domnule :)

 

Imi cer scuze , nu am intentionat sa fac discriminari . Toti motociclistii sunt asteptati indiferent de sex , religie , apartenenta politica sau culoare . Fac cinste cu un vin fiert Roxynel :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare ( no offence ) - se poate sa oferiti si o cazare prin apropiere mai "prietenoasa"?

 

sa nu se inteleaga ca cea din locatie nu e ok, doar ca as dori daac se poate una cu caldura asigurata si cu grup sanitar propriu

 

si promit ca vin :)

 

 

LMA si casa de piatra.

Editat de foxbat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare ( no offence ) - se poate sa oferiti si o cazare prin apropiere mai "prietenoasa"?

 

sa nu se inteleaga ca cea din locatie nu e ok, doar ca as dori daac se poate una cu caldura asigurata si cu grup sanitar propriu

 

si promit ca vin :)

 

 

LMA si casa de piatra.

 

Sunt cateva pensiuni in apropriere . Daca iei legatura cu Edy sunt sigur ca va putea sa stranga cateva informatii , fiind in zona .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

discriminare !!! nici balls n-am si nici n-am bagat mobra la iernat ..sa vreau si tot nu ma incadrez :(

PS: la multi ani domnule :)

cum n ai ? n ai sot/prienten/amant? hm...

 

Sunt cateva pensiuni in apropriere . Daca iei legatura cu Edy sunt sigur ca va putea sa stranga cateva informatii , fiind in zona .

done :) thx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare ( no offence ) - se poate sa oferiti si o cazare prin apropiere mai "prietenoasa"?

 

sa nu se inteleaga ca cea din locatie nu e ok, doar ca as dori daac se poate una cu caldura asigurata si cu grup sanitar propriu

 

si promit ca vin :)

 

 

LMA si casa de piatra.

 

Ne vedem, ne vedem ? :mexicanwave:

 

Sper să fac cumva ca să fie bine ca să nu fie rău, ca să pot veni pe motocicletă acolo ! Dacă oi găsi una, c-a mea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...sa-mi pregatesc ochelarii de soare si umbreluta :)

 

Arthur, pune de-o parte un balot de paie :)

 

intrebare ( no offence ) - se poate sa oferiti si o cazare prin apropiere mai "prietenoasa"?

 

sa nu se inteleaga ca cea din locatie nu e ok, doar ca as dori daac se poate una cu caldura asigurata si cu grup sanitar propriu

 

si promit ca vin :)

 

 

LMA si casa de piatra.

 

Nenea, astea-s...fițe si pârțuri

Editat de balazsfi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...sa-mi pregatesc ochelarii de soare si umbreluta :)

 

Arthur, pune de-o parte un balot de paie

 

 

Nenea, astea-s...fițe si pârțuri

 

Balotul de paie pus la pastrat . Am mentionat mai sus ca sunt asteptati toti , indiferent de religie , sex :whip: , etc . Si " fitele " sunt incluse :) . Atata timp cat nu stramba din nas la vin fiert , ceaun sau bere . . . . e de-al nostru !

Editat de Arthur TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem, ne vedem ? :mexicanwave:

 

Sper să fac cumva ca să fie bine ca să nu fie rău, ca să pot veni pe motocicletă acolo ! Dacă oi găsi una, c-a mea....

oki, ne vedeeeem

am bere de dat:)

 

a ta ..ce ?:)

 

pai sunt ale lui .. nu ma bag :)

deci ai . nu s ale lui. alea sunt povesti. tot ale tale sunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ai . nu s ale lui. alea sunt povesti. tot ale tale sunt.

nu nu .. fiecare cu bijuteriile lui

 

Foxule, sper ca nu te-ai suparat...fratemeleu :)

 

foxu nu se supara asa usor ...e baiat de comitet :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foxule, sper ca nu te-ai suparat...fratemeleu :)

tu ai voie sa bei in timpul serviciului ?:) cum sa ma supar mai , pe ce? dili..

 

nu nu .. fiecare cu bijuteriile lui

 

 

foxu nu se supara asa usor ...e baiat de comitet :)

 

 

asa i , numai prostii se supara,

 

eu ma RAZBUN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...