Sari la conținut

Arthur E
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 110
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vremea e ok, ieri am iesit putin cu motorul, soseaua e perfect uscata.

Legat de concursuri, pregatiti-va pentru concursul de batut cuie, tricouri ude si... mai vedem :D.

Taxa de intrare este de 15 lei, indiferent de ziua in care sositi, vinarsul il dam noi \m/!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bikes On Ice este o provocare pentru toata lumea. De data aceasta, ne-am gandit sa mai lansam o provocare: Concursul de "sexy fata de la miezul noptii"! Asadar toate doamnele si domnisoarele care vor sa participe la acest concurs trebuie sa se prezinte sambata seara la ora 00:00 la focul din curte asa cum considera fiecare ca ar fi cea mai sexy din parcare. Vor dansa toate concurentele la foc pe o piesa gen Marilyn Manson, Tainted Love dupa care un juriu neutru va desemna care este cea mai sexy fata de la miezul noptii, iar noi o vom premia.

Asadar, fetelor, bagati repede in bagaj ciorapii si bikinii de lana, cojocul de blana si bocancii cu toc =)) !!! Putem demonstra ca la Bikes On Ice 2014 nu e frig, e cea mai incendiara atmosfera!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bikes On Ice este o provocare pentru toata lumea. De data aceasta, ne-am gandit sa mai lansam o provocare: Concursul de "sexy fata de la miezul noptii"! Asadar toate doamnele si domnisoarele care vor sa participe la acest concurs trebuie sa se prezinte sambata seara la ora 00:00 la focul din curte asa cum considera fiecare ca ar fi cea mai sexy din parcare. Vor dansa toate concurentele la foc pe o piesa gen Marilyn Manson, Tainted Love dupa care un juriu neutru va desemna care este cea mai sexy fata de la miezul noptii, iar noi o vom premia.

Asadar, fetelor, bagati repede in bagaj ciorapii si bikinii de lana, cojocul de blana si bocancii cu toc =)) !!! Putem demonstra ca la Bikes On Ice 2014 nu e frig, e cea mai incendiara atmosfera!!!

Prietene , baga-ti mintile-n cap ca vin cu prietena si daca vede paranghelie acolo . . . . adio Bikes on Ice :) .

 

P.S : cu orice risc , vreau in juriu !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arthur, nu de tine e rau... e rau de aceia care vin fara prietene, neveste, amante si vor vedea acestea pozele cu ce a fost... =)) \m/ Sa-i vezi pe ei, plus ca avem si concursul de tricouri ude, care clar se tine si deja stiu vreo 5 persoane care vor sa concureze \m/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amante ? neveste? pot sa vin de maine ? :-)

  1. bre, lasa gargara, unde mancam ? ca la pensiune mi a zis ca OHA mic dejun ca nu i sezon.

gulasul ala il stiu, pe tibi il uram ,da? cu casa lui de piatra cu tot.

 

dar pe unde se ma mananca prin zona .serios. ?

si inca ceva, un gopro2 sau 3 de imprumut gasim ?sa " dambine " de sus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri seara vor fi de cumparat mici si virsli, bere, ceai, vin fiert, ceva tarie, etc...

sambata si duminica dimineata va fi micul dejun in jur de 10 lei (omleta, virsli, etc)

sambata pe la ora 13 preconizam ca va fi gata gulasul (nu stiu cum se scrie, scz.)

 

va mai puteti lua asa ceva ca sumpliment ceva conserve, un pate sau o fasole, plus ca pe toata perioada festivalului va fi foc, jar, etc... o tepusa gasiti voi printr-un gard, ramane doar sa va luati o slana sau un carnat\m/

mie imi place mult zacusca, daca aduceti careva si nu ma chemati... waiii... =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cât costa cazarea pe noapte?

25 lei patul/noapte

15 lei intrarea/persoana, indiferent de ziua sosirii (vineri sau sambata). Daca te hotarasti sa vii si vrei cazare suna urgent: 0726169889.

EDD.

Editat de Eddy Metal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io mah

plec vineri cu moba, nu cu drona

am fsot am fost dar a fost o ceataaa. daca ieseai la geam o vedeai zburand

 

 

@all - pana mea, mai e vreun bucaleastean care bikeoneice-ieste ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, din acest moment anunt oficial ca dispar pana luni de pe net, cine are probleme sau indiferent ce vrea sa-mi spuna, ma gaseste pe telefon: 0726169889

Vremea la Hunedoara e ok, asfaltul uscat, la pranz 5-10 grade, noaptea mai frigut!

 

Asfalt uscat va doresc, fara incidente neplacute si aveti grija la trafic, aderenta, iar cei care veniti cu motoare, mare atentie ca masinistii au uitat ca mai existam si noi!

 

\m/ !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, prieteni. Și noi vom fi la Bikes on Ice. Pentru toți cei care vor pleca la drum cu motorul, am pregătit un articol despre condițiile de aderență și despre presiunea indicată pentru roți: http://www.pemotoare.ro/anvelopele-moto-iarna-ce-presiune-sa-ai-pentru-o-aderenta-buna/

 

Sper să fie de folos și ne vedem sâmbătă dimineața!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...