Sari la conținut

Sambata 18.01 Dalboka


wicked10
 Share

Postări Recomandate

Fi ti ar drona sa ti fie ...............mai neica aici era parca cu mobre nu cu drone ,,,,,,,,,,,, pe bune acum , as da o fuga duminica pana acolo normal cu moto daca se poate , nu mai vreau ceata precum atunci deci daca esti dispus lasa-te cu un tel pe pm si vedem ce iese vad ca nu se prea inghesuie lumea

* Si cum pana mea ai vazut tu stecluta ?

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai uitat ca ai scos-o pe masa ?:) si te am refuzat, eram pe tratament ( zagorka adica :) )

 

da, mai, tu vorbesti cu bivolul ala ? hia sa vedem ce iese, eu maine am chef de zbenguiala si de dronat- :)

 

am cam 1000 km in 8 zile..pana mea.

si ma refer la bucale..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai frate hotarasta-te bagam maine o Dalboa sau un V T .....? sau in cel mai rau caz un Ruse ............ vb maine pe la 9 .

Editat de vik55
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te hotarasti in juma de ora e perfect

eu acum o tai spre garaj si imi ia minim 40 min sa ajung si sa ma echipez ....deci ai timp :D

...totusi la ora 11 trebuia sa fie soare nu ?



gata..in 10 min ajung la OMV si daca nu gasesc pe nimeni o iau spre giurgiu in speranta ca ii prind pe ceilalti pe drum :) de acolo probabil o sa ma duc spre Silistra prin Bulgaria si ma opresc sa mananc la Chciu :)

ma gasitin pe drum

0740072363

probabil o sa am telefonul in rucsac dar daca mai vine careva macar sa-mi lasati un mesaj sa ne intalnim pe drum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi NU . Iar ceata si la ora asta ......................incerc si maine dar nu mai ies sub nici o forma pe ceata si mazga . Ca intodeauna nu te poti baza pe prognoze , adevarat suntem totusi in ianuarie .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...