Sari la conținut

Cu motocicleta la salonul de la Budapesta


robertkiran
 Share

Postări Recomandate

Da, trebuie imprimate. Iei direct de la locație biletele în cazul ăsta . Dacă mergi devreme prinzi parcare gratis afara, dacă nu, în curte e 1800 forinti/zi cam 30 RON.

Editat de yoyo_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Foarte reusit acest salon si nu este de mirare ca este recomandat de catre cei ce l au vizitat in anii trecuti.

Cum ajung acasa, urc si pozele facute :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ti-a placut asa mult? Am fost si eu azi pe acolo si m-am plictisit repede. Poate doar sa urci poze cu domnisoarele de pe yamaha :))

Pai inseamna ca n-ai ajuns pe la concursul de drift, modeling, curse cu masinute si stunts. Intr-adevar marii absenti moto au fost Ducati, BMW si Triumph. In schimb ultimul R1 si Ninjalaul de 300+ CP au fost atractiile salonului pe parte moto.

In privinta masinilor.. pfff, Audi-ul folosit de catre delegatiile nemtilor in Paris din timpul WW2 a fost senzatie, cele 3 mustanguri old si Impala-ul :10:

post-12201-0-16433300-1426984950_thumb.jpg

post-12201-0-84838800-1426984966_thumb.jpg

post-12201-0-85551600-1426984984_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine o sa pun si eu ceva poze. Fiind la prima participare,mi-a placut foarte mult . Preturi foarte ok la echipamente,cei de la Honda ,Kawasaki ,Suzuki ,MV Augusta,care au adus toate modelele sau aproape toate modelele noi dar si dezamagit ca nu au fost prezenti cei de la Ducati si BMW,iar cei de la Yamaha doar cu acel R1 .

A, si era sa uit,foarte foarte multe motociclete custom.

Editat de dynoviorel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

90% vin și eu. Problema mea este atunci când am înscris motorul am făcut RCA doar cu seria de șasiu și nu știu dacă pot ieși cu ea din tara dacă în RCS nu e trecut și nr.de inmatriculare. Dacă știe cineva? În alta ordine de idei suna foarte bine excursia asta și as vrea sa vin și eu.ma gândeam ptr.cazare un hostel ieftin în Budapesta ar fi cel mai potrivit sau căsuțe simple în vreun camping ceva...

 

asa se face rca-ul pentru inmatriculare.mergi cu el si cu talonul cu noul numar si ti se emite altul cu numarul de inmatriculare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...