Sari la conținut

Iesire in Centrul Vechi!


Hyllander
 Share

Postări Recomandate

Va salut pe toti, sunt nou in comunitatea moto din ro si cum altfel sa facem cunostinta decat in persoana la o bere rece?

 

Cu ocazia asta, cine poate veni si are chef sa iasa in seara asta prin Centrul Vechi, indiferent de locatie, daca e lumea buna si berea rece, o sa fie o seara faina.

 

Pot aduce Dslr-ul sa facem cateva poze si va rog sa veniti inarmati cu sfaturi pt un incepator ca mine si de ce nu alti incepatori aflati in situatia mea.

 

Care e doritor si vrea sa iasa in seara asta, astept sugestii, idei, eu vreau sa ies la bere ca m-am saturat sa ma uit la mobra :crack:

 

Hai ca e week-end deja, scapati de birou si de munca si iesiti la bere!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca poti folosi DSLR-ul inseamna ca nu te distrezi indeajuns si/sau nu ai baut destul :D



P.S. se schimba vremurile, inainte "bibanii" veneau la arc sa dea nas in nas cu "veteranii", acum e Centrul Vechi la putere :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fac eu poze, nu ma deranjeaza :)


Cat despre locatie, zic ca e ok in Centrul Vechi sunt destule puburi si baruri unde ne putem intalni.

 

Arcul de triumf, poate pe la jumatatea lui martie.


Cine vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posturile ordinare, le-am ascuns. Mutati marlania in alta parte. Ramanem ontopic!

Omul cauta socializare iar socializarea e buna :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posturile ordinare, le-am ascuns. Mutati marlania in alta parte. Ramanem ontopic!

Omul cauta socializare iar socializarea e buna :peace:

:10: CINSTE lui Adidas, "asa sef,,pune'i la punct" multi de pe forumul asta s-au nascut direct veterani si nu au trecut prin stagiul de incepator "ironic",,,Glumeam, dar sa nu uitam ca si noi dadeam din colt in colt dupa sfaturi de la cei mai plimbati si inaintati in etate,,acum sa nu fim rautaciosi cand putem da un sfat, chiar si la o bere daca baiatul este sociabil si normal sa-si caute si el amici, asa banuiesc ca eram toti la inceput . Va doresc un sezon fara evenimente neplacute si distractie maxima :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine astepti sa se deschida sezonul si te duci miercurea la arcul de triumf si culegi de acolo sfaturi si iti faci cativa prieteni,nu cred ca dupa forum o sa reusesti prea repede...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Simt nevoia sa rectific ce am scris cand am deschis topicul asta, iar prin asta vreau sa va fac sa intelegeti ca primul meu motor desi pare destul de mare eu am vrut sa imi iau neaparat hooondaaa.

Cat despre sfaturi si pareri, da sunt incepator si am nevoie de ajutor iar cum altfel sa ceri o parere unui om, ii faci cinste cu o bere si socializei, vad ca unii dintre voi sunteti mari si tari, invatati si nascuti piloti mai ceva decat Rossi, iar cand puneti frana in curba si pupati asfaltul faceti pe grozavii, ca nu stiu cum s-a intamplat :))).

Cat despre DSLR, ca vad ca aveti si gura mare despre aparat, da m-am apucat de fotografie tot ca hobby si vreau sa merg peste tot prin tara cu motorul sa ma relaxez si sa fac poze, am fost plecat din tara 3 ani, peste tot, america, Caraibe, insule, vapoare, dar sincer tot mai bine e acasa numai ca noi lasam de dorit ca oameni, nu dau vina pe toti dar unii dintre noi parca vorbim sarcasm ca prima limba si ne strica asta.

Cat despre respect, va respect pe toti cei pe 2 roti, la fel suntem loviti de un idiot care e in taxi si vb cu o pasarica, el semnalizeaza dreapta dar defapt face stanga iar tu intri in el fara nici o vina...hai cu micile retusuri le mobre ca vine sezonul nou si Asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca ar fi asa, probabil te simti foarte bine cu descoperirea facuta, nu?

Cine p mea esti tu ma sa incerci sa faci un om sa se simta de rahat, asa, gratuit?

Astept warning pointul pt ca l-am facut pe asta un m uist...oh wait....

like

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recunoaste ca ti-e dor de vremurile matrimoniacilor :)

Si nu numai bro, pe atunci era altfel, motociclitul era motociclit, petrecerile erau petreceri, intrunirile erau intruniri, dar si oamenii..erau oameni :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca ar fi asa, probabil te simti foarte bine cu descoperirea facuta, nu?

Cine p mea esti tu ma sa incerci sa faci un om sa se simta de rahat, asa, gratuit?

Astept warning pointul pt ca l-am facut pe asta un m uist...oh wait....

Nu-mi mai pasa de f milt tp ce comenteaza lumea p-aci....sunt zen!

Eu dunt anti-cenzura, sper sa nu iei warn!

Pace si prietenie! (Nici n-a fost, nici n-o sa fie)

:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi mai pasa de f milt tp ce comenteaza lumea p-aci....sunt zen!

Eu dunt anti-cenzura, sper sa nu iei warn!

Pace si prietenie! (Nici n-a fost, nici n-o sa fie)

:))))

Si daca ai descoprit ce ai descoperit ce mah, te simti dator sa ne spui?

Eu zic sa te simti dator sa comentezi in alte posturi Pretenas, nu de alta dar iti recomand un forum de invatat gramatica lb romane

Hai spor la invatat, dar stai esti o cauza pierduta :crack:

Editat de Hyllander
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...