Sari la conținut

Caut Pompa Benzina


strut
 Share

Postări Recomandate

la v-max e la fel, la 535 e la fel,la mai multe motorete e la fel...cauta la tomina k au sigur.

ai grija k sunt mari kknari si incearca cu orice pretz sa te pacaleasca.

fii "antena"! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

la v-max e la fel, la 535 e la fel,la mai multe motorete e la fel...cauta la tomina k au sigur.

ai grija k sunt mari kknari si incearca cu orice pretz sa te pacaleasca.

fii "antena"! :blink:

Am gasit la tomina cu 79 lei.Am vb cu unu` (parea de treaba la tel) si mi-a zis ca mi-o trimite prin posta daca mai e in stoc.A doua zi m-a sunat si mi-a zis ca aia nu-i buna da imi da una buna care costa cam dublu+. Asa ca mi-a trecut cu tomina (mai ales ca aia de 79 e si acu` la oferta)...nu numa de bani, da asa de principiu, ca nu merita. :rose:

In concluzie inca mai vreau. :lol: Pompa nu tepe :D

P.S.De pe ebay nu se merita la valoarea asta

P.S.2Vreau d`asta pt ca nu am loc sa fac adaptari.

Editat de strut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..da-mi toate inscrisurile de pe ea, poate ti-o gasesc la un pretz mai mic de pe producator..

 

..nu promit.

 

Daca ai un subler si un aparat de masura (cu un electronist atarnat de el) poate obtii si mai multe detalii sa pot cauta si una echivalenta de auto.. ???

 

:rose: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..da-mi toate inscrisurile de pe ea, poate ti-o gasesc la un pretz mai mic de pe producator..

 

..nu promit.

 

Daca ai un subler si un aparat de masura (cu un electronist atarnat de el) poate obtii si mai multe detalii sa pot cauta si una echivalenta de auto.. ???

 

:rose: :lol:

Pune-i si un motor de masina la care sa se potriveasca pompa.-pe injectie la ce presiune baga. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune-i si un motor de masina la care sa se potriveasca pompa.-pe injectie la ce presiune baga. :lol:

 

 

Nu ti-a cerut nimeni parerea..

 

..doar ajutorul daca ai ce da din tine.

 

In principiu, un subansamblu poarta pe el o marca a unui producator si un cod de produs. Sansele sa gasesti acel produs intr-un mag de piese auto (destinat conservelor in principiu) sunt de 10 ori mai mari decat sa mergi la o reprezentanta sa primesti raspunsuri de felul: "noi vindem motorete nu relee sau pompe.. ce nu intelegi?!"

 

Asadar nu-ti mai da cu parerea, altruista dealtfel, in topicul omului.. El a cerut o mana de ajutor nu... Aberatiile tale la raspunsul meu.

 

Si apropo.. zambeste, viata e scurta si nu asteapta sa-ti treaca tie dracii sa te poti bucura de ea. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ti-a cerut nimeni parerea..

 

..doar ajutorul daca ai ce da din tine.

 

In principiu, un subansamblu poarta pe el o marca a unui producator si un cod de produs. Sansele sa gasesti acel produs intr-un mag de piese auto (destinat conservelor in principiu) sunt de 10 ori mai mari decat sa mergi la o reprezentanta sa primesti raspunsuri de felul: "noi vindem motorete nu relee sau pompe.. ce nu intelegi?!"

 

Asadar nu-ti mai da cu parerea, altruista dealtfel, in topicul omului.. El a cerut o mana de ajutor nu... Aberatiile tale la raspunsul meu.

 

Si apropo.. zambeste, viata e scurta si nu asteapta sa-ti treaca tie dracii sa te poti bucura de ea. :P

:crack: :lol: Nu am draci,vad ca tu te-ai enervat.La ce masina ai vazut carburator si pompa electrica.?Sunt cateva raritatiCel mai bine ar fi sa gaseasca o pompa Sh de la o moto.Ptr virago 535 am intrebat la Yamaha sapt trecuta-~270 eu,Cica la Honda ar fi mai ieftine.

Si apropo...Zambeste,nu am zis din rautate dar am facut si eu cateva experiente de-a lungul timpului cu pompe de conserva :moron: :lol: :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"La ce masina ai vazut carburator si pompa electrica.?"

 

..cam toatre din noua generatie. ..e pe undeva pe sub rezervor si nu inlocuieste pompa de benzina din motor ci doar ajuta la a-i face vant benzinei catre ea. :bigstar:

 

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DACA NU AI GASIT POMPA MAI SUNA ODATA SI AM SA-TI DAU.......DACA-MI ADUC BINE AMINTE LA TEL CAND TE-AM SUNAT TI-AM SPUS CA NU AM DELOC........NU CA AM LA ALT PRET IAR CEA PE CARE TU AI VAZUT-O ESTE INTRADEVAR DEFECTA.......NU AM CUM SA TI-O VAND

Editat de TOMINA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...