Sari la conținut

Imi cade topcaseul la drum


Postări Recomandate

Aaa, pai daca Givi nu suporta "tiganii" si improvizatii...atunci inseamna ca nu ne permite statutu' decat o solutie: cumperi alt topcase si alta placa. Noi, Givi, ca astea sunt top!

 

Io, de fapt, nu i-as pune nicio chinga, ci o plasa de bagaje peste topcase.

 

Bai, nu ca nu suporta improvizatii, dar e stupid sa mergi cu plasa peste un topcase care costa o caruta de bani.

 

E ca si cum iti iei masina BMW nou si mergi cu oglinzile legate cu sarma, sau nailon in loc de geamuri...

Rahatu ala de topcase trebuie sa stea in placa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, nu ca nu suporta improvizatii, dar e stupid sa mergi cu plasa peste un topcase care costa o caruta de bani.

 

E ca si cum iti iei masina BMW nou si mergi cu oglinzile legate cu sarma, sau nailon in loc de geamuri...

Rahatu ala de topcase trebuie sa stea in placa!

Pai tocmai, costa o gramada de bani - daca s-a stricat ori ai banii si-ti iei alta, ori n-ai banii si atunci o carpesti p-asta stricata cumva.

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista sa carpesti un topcase Givi si o placa, absolut toate piesele in miscare sau fixe sunt demontabile si se pot schimba cu piese originale.

 

Sistemul de inchidere si prindere se poate demonta si schimba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am cumpărat asa ceva aici in R.Ceha de pe un site de accesorii moto care era dealer Givi.

Caută pe pagina Givi cine sunt distribuitorii lor in Romania apoi ia leg cu ei si comanda chestia.

Se vinde ca piesa separata, 100% iti zic. La fel si ciocul de pe placa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...