Sari la conținut

Gratar La 12 Noaptea


WHITE RAVEN
 Share

Postări Recomandate

Sa incep su inceputul....

 

Si cum sambata era o zi asa plictisitoare, tot munca la motor.. frig afara ma gandesc sa ma duc pana la OLY sa vaz ce a mai facut cu Ivanul, cand ajung acolo tinea in mana o toba busita de IJ.. stau un pic pe ganduri si il iau pana la mine sa ii fac cadou doua tobe frumoase.... ma rog nimik interesant pana acu ... in timp ce vb despre una si alta iese prietena mea din casa si propune sa merem in JACK ... ca ne mai intalnim cu inca cineva si cu chipurile sa bem o bere.. zis si facut.. ajungem acolo dai cu o bere ( STEJAR ) dai cu doua ( STAJAR) la care o tipa ( prietena , cunostinta prietenei mele ) dupa 2 pahare de Martini i se trezesc idei si nu are de lucru decat sa zica VREAU LA PADURE SA FACEM UN GRATAR... cum oameni cu berea in freza nu prea stiu de gluma ... zis si facut suite in masina ( mai eram cu cineva care nu bea vroia sa fie sofer :D ) si dai repede o fuga pana la mine ia lemne de foc... opreste la un NON-STOP ia Pastrama, carnati si la drum .... pe sosea ceatza de nu se vedea la 20m din botul masinii, oprim dupa Jilava in comuna 30 Decembrie... pune si fa focul ( normal ca nu luasem gratarul ) asa ca ne-am dat pe haiducii cu carnati la protzap si pastrama stinsa cu bere ...... :peace: normal am ajuns acasa in jur de ora 3 dimineatza putzind a fum ca niste ...... stiti voi.... A fost super , abia astept sa mai vina si o data viitoare!!! pacat ca nu am avut un aparat la noi sa venim cu dovezi ....

 

 

 

 

 

Concluzia ... chestiile de moment sunt cele mai frumoase!!!! :wave: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: si i also agree cu omu care a zic ca bei stejar si te faci lemn :peace: :D ce sa mai a fost super tare pt ca a fost spontan si pt ca a iesit cum a iesit ......la mai mare si mai multe :P

p.s scuze tipei care ne-a vazut prima data in viata ei si care ne-a suportat glumele de genu: te taiem si te lasam in padure langa un salcam batran '':wave:

 

 

mama lui de dijital

Editat de OLY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luati-va aparatu' la voi data viitoare bah! :wave: Io credeam ca glumiti prima oara cand v-am auzit! Dar-deh-io eram treaz. :peace: Oly, daca ai fi putut sa si filmezi reactiei domnisoarei psiholog era si mai beton.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luati-va aparatu' la voi data viitoare bah! :ok: Io credeam ca glumiti prima oara cand v-am auzit! :wave: Oly, daca ai fi putut sa si filmezi reactiei domnisoarei psiholog era si mai beton.

 

 

Cand e vb de gratare noi nu glumim :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

: Oly, daca ai fi putut sa si filmezi reactiei domnisoarei psiholog era si mai beton.

:wave: iti dai seama ca ne-a analizat ea mai ceva ca Freud da tot :ok: a fost :D

 

 

ps poate data viitoare nu mai ramai treaz :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ahaaa cui rup eu capul ca nu a dat macar un bip, cand tocmai birjaream ijul in zonele alea doar asa ca sa ard gazu (duminica vroiam sa merg la plimbare si nu aveam loc in rezervor pt altul nou :peace: )

sa iti iasa vopseaua cu pete ma :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ahaaa cui rup eu capul ca nu a dat macar un bip, cand tocmai birjaream ijul in zonele alea doar asa ca sa ard gazu (duminica vroiam sa merg la plimbare si nu aveam loc in rezervor pt altul nou :wave: )

sa iti iasa vopseaua cu pete ma :ok:

 

 

tu erai cu motorul prin dreptul Comunei 30 Decembrie sau ma rog dupa JILAVA ??? nu de alta dar se auzi la un moment dat un motor, chiar trecu prin dreptul nostru...... dar noi am zis ca e scuter!!!! nu trebe sa strangi pe nimeni de gat data viitoare te luam :peace:

 

 

 

Succese!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaaaa sparg si eu gheatza cu postarea :ok: ...

bhaaaa data viitoare cand mai vad ca isi ia tipa aia a 2-a suta de martini ma duc sa`mi desumflu rotzile ca cine stie pe unde ajungem data viitoare si imi si curgeau balele cand ma gandeam cum ar merge o bere cu grataru ala :peace:...

aaaa si raven .. sa fi vazut fatza tipei pe drum cand o duceam acasa PRICELESS!!!! :wave:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu erai cu motorul prin dreptul Comunei 30 Decembrie sau ma rog dupa JILAVA ??? nu de alta dar se auzi la un moment dat un motor, chiar trecu prin dreptul nostru...... dar noi am zis ca e scuter!!!! nu trebe sa strangi pe nimeni de gat data viitoare te luam :ok:

Succese!!!!!

:P Moaaa... Ce jignire! :) Zidule, ia atitudine! :) :)

 

In alta ordine de idei, felicitari pentru escapada! :D Mi-a adus aminte de vremurile cand eram la tara vara si fugeam noaptea de-acasa pe islaz sa coacem porumb pe jar (furat din gradinile oamenilor :D ) si ne intorceam pe la 5 dimineata. Odata mi-am pierdut o sosetuta in foc pentru simplul fapt ca am confundat-o cu o foaie de porumb. :P

Ehei, ce vremuri... :peace: :wave:

 

La cat mai multe iesiri de-astea! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu erai cu motorul prin dreptul Comunei 30 Decembrie sau ma rog dupa JILAVA ??? nu de alta dar se auzi la un moment dat un motor, chiar trecu prin dreptul nostru...... dar noi am zis ca e scuter!!!! nu trebe sa strangi pe nimeni de gat data viitoare te luam :peace:

Succese!!!!!

am ajuns eu pe acolo, dar ori nu eram eu la ora aia, ori erati voi prea beti ca sa recunoasteti dihania :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...