Sari la conținut

Transport motociclete Romania-Austria-Germania si retur inclusiv pentr


Postări Recomandate

Sunt transportatorul oficial de motociclete al firmei Dementor KTM si Husqvarna .

Pot transporta cu profesionalism orice motocicleta atv sau echipament moto sau bunuri personale pe ruta Romania -Germania pe cateva rute prestabilite sau alte tari in functie de disponibilitate .

Exemplu de pret - incarcare din

- Bucuresti descarcare Frankfurt 200 euro

Organizez si transporturi speciale , de exemplu pentru vacanta va pot lasa motocicleta la o locatie unde se poate ajunge cu avionul rapid si nu este nevoie sa mergeti pe autostrada mii de km.

Pentru cei care cumpara motociclete ii pot ajuta si cu alte servicii in vederea cumpararii cum ar fi plata si verificarea vizuala a bunului . Detin chingi speciale si asigurare cmr in limita a 50.000 euro .

Adrian 0722.331.330

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 401
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pret pentru ruta Bucuresti - Dortmund ?

Pe 13 Iunie ai drum spre Germania ?

Poti face livrari si la domiciliu ?

Ai putea ajunge in Leer sau in Papenburg ?

Editat de alex4ice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v-am trimis raspunsuri .

livrarile sunt la si de la domiciliu .

pt. mai multe motociclete la acelasi drum sau pentru grupuri sau tur retur , acord preturi speciale in functie de situatie .

adrian 0722.331.330

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut , se poate cu 250 euro pentru mica si medie cu alte servicii incluse [ plata cash si bagaje + coburi , examinare la fata locului si proba ]

sau 290 euro motociclete mari - GS 1200 , Harley , etc. . Adrian 0722.331.330

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut, arunca'ti o privire te rog.

 

/index.php?/topic/714311-hot-topic-caut-transport-mobra-romania-franta/&do=findComment&comment=3775822

 

 

Daca nu e deranjul prea mare.. si putem aranja ceva, te rog sa'mi raspunzi pe topicul meu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adrian, multumim frumos!

Motoreta a primit numere rosii deja, si merge superb, asa cum si arata.

 

Multumim frumos, din nou, pentru seriozitate si promptitudine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Cat ar costa aducerea a 2 motociclete (Yamaha XTZ750 si Honda NX250) din Bucuresti in Stuttgart?

 

Thanks in advance,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve in italia mai mai precis in Merano, provincia de Bolzano ( 200 km ) de la granita cu austria poti face un transport ? Si daca da cat m ar costa ? Este vorba de un suzuki gsxr 1000 Multumesc anticipat ! Daca se poate un PM.

Editat de karate-kid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am adus motoreta in Germania prin Romfour si :

Am dat 250 euro ca sa mi-o aduca in Papenburg , Germania si m-am ales cu zgarieturi pe carene. A fost ridicata de la domiciliu pe remorca si livrata in duba cu pachete.

Nesimtiti. Nu stiu daca mai pot recupera ceva din paguba asa ca ,,, cand trimite-ti motoare , faceti niste acte in care sa specificati zgarieturile ...

FUCK FUCK FUCK Romfour

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am dat pretul de 290 euro .

Diferenta dintre un transport profesional cu cmr + asigurare si chingi speciale nu chingi de tir cum am vazut pe alte site-uri a fost 40 euro .

Eu nu pun bagaje peste motociclete sau intre ele . De aici si pretul .

Am vazut cum transportau niste baieti din Italia scutere si motociclete care se frecau intre ele .

Acum a fost prea tarziu pentru tine . Data viitoare sper sa alegi varianta cea mai buna .

Nu uitati ca sunt transportatorul oficial al KTM + Huaqvarna Dementor de motociclere noi si cu asta cred ca am spus totul .

Pt . comenzi

Adrian 0722.331.330

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am dat pretul de 290 euro .

Diferenta dintre un transport profesional cu cmr + asigurare si chingi speciale nu chingi de tir cum am vazut pe alte site-uri a fost 40 euro .

Eu nu pun bagaje peste motociclete sau intre ele . De aici si pretul .

Am vazut cum transportau niste baieti din Italia scutere si motociclete care se frecau intre ele .

Acum a fost prea tarziu pentru tine . Data viitoare sper sa alegi varianta cea mai buna .

Nu uitati ca sunt transportatorul oficial al KTM + Huaqvarna Dementor de motociclere noi si cu asta cred ca am spus totul .

Pt . comenzi

Adrian 0722.331.330

Daca stiam asa ... Crezi ca m-as mai fi incurcat cu astia de la Romfour ? Am acum "paguba" de 130 euro , nu de 40 . Asta e , invatare de minte . Oricum data viitoare , fac poze ...fac toate hartiile sa ma asigur ca daca pateste ceva motoreta , sa am cu ce ma justifica . Oricum omenia e de domeniul trecutului , pentru unii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Mi'a ajuns si mie motoretul in Marsillia in siguranta.

 

Comunicare permanenta si eficienta intre mine si transportator. Fara nici o problema legata de integritatea transportului si la un pret decent.

 

Merci Adi, cu siguranta daca va fi nevoie pe viitor acum stiu la cine sa apelez :) post-47493-0-99148900-1404723781_thumb.jpg

Editat de SyDemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca esti multumit asta este treaba noastra clientul si motocicleta le avem in vedere permanent , dupa cum se vede in poza motocicleta pe timpul noptii in Marsilia a fost legata de remorca .

Daca ai nevoie de adus acasa suntem pregatiti . Multumesc si eu .


» Post actualizat in 26 Jul 2014 19:19

pentru saptamana viitoare 28-01 am loc de 2 motoare pe ruta austria-germania

daca se incadreaza cineva fara ocol -budapesta-viena-frankfurt am pret de last minute.

daca este cu ocol vorbim de pret .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

maine il pot incarca si sambata il ai la bucuresti , te costa 240 euro , am nevie de raspuns pana diseara .

pff... e prea din scurt.revin de indata ce rezolv lucrurile acolo. o puteti verifica voi ..m arefer la starea tehnica si estetica si tinem leg prin tel?cum facem cu banii pt motor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, recomand cu caldura pe Adrian si serviciile sale de transport / intermediere. Am avut pana acum doua transporturi facute de el in acest an , Paris - Cluj si Koln - Cluj ; totul a fost pe masura asteptarilor din toate punctele de vedere . Punctual , corect, preturi bune si comunicare excelenta . Ii multumesc pe aceasta cale inca odata .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt. Aquachrono i-mi pare bine ca esti multumit a fost o placere sa colaboram , pt . Sydemon nu te-am uitat si vineri plec spre tine -duminica sunt acolo- .

Daca mai sunt doritori mai am loc la dus si intors pe ruta Buc-Viena-Regensburg-Marsilia si retur prin Munchen-Buc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult domnului Adrian pentru promptitudinea si amabilitatea cu care a raspuns solicitarii de aducerea a motocicletelor noastre in Stuttgart. Colaborare impecabila si oameni intelegatori si rabdatori. Recomand cu mare caldura, pr viitor tot la dumnealui vom apela! Dan si Teo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...