Sari la conținut

PT. CEI CARE MAI AU ASIGURARE .


vik55
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 103
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mie mi-e frig, sunt cateva curbe prin sate pe acolo, merg lejer la plimbare, nu intru la salina (dar poate intra cei cu care merg), stau la ciorba de burta la Schnitzelhouse si inapoi, interval 12-4 asa ca e rece rau pentu mine! :)

 

Hai zi si tu un 11 la petrom Miorita ,,,,,,,,,,,,,,ca pana la urma tot pe la 11:30 se pleaca .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la vreo 300, n-am stat sa socotesc. Am facut traseul de vreo doua ori si, parca, asa mi-a iesit. De fiecare data am ajuns in Ploiesti (nu chiar, in DN-ul Ploiesti - Buzau) pe alta parte. Ba Urlati, ba Mizil. Am gresit de fiecare data drumul, dupa Manastirea Ciolanu, nu ca ne-ar fi pasat (nu eram singur) !

Acu' ... nici Velico n-ar fi de lepadat. N-am mai fost pe acolo de vreo doi ani. Sau sa ma duca cineva (n-am mai fost) la renumita pestera, nu mai stiu cum ii zice si nu stau sa caut, stiti voi ! Accept orice varianta numa' sa miscam roata. Mai am un pic de guma pana la "slick" (am scris bine?). Alea noi asteapta sa fie montate ... cat mai ... incolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai zi si tu un 11 la petrom Miorita ,,,,,,,,,,,,,,ca pana la urma tot pe la 11:30 se pleaca .

Noi ne strangem la 11,30 la Lukoil-ul de la pod de la IKEA, la iesirea in DN1. Se pleaca la 12 spre Slanic, cred ca la 16,30 asa suntem inapoi. Vik, vezi ca merg si ciopere, deci alergatura doar vreun sprint asa, mai sunt si incepatoare :) , deci domol. Daca ai chef de alergat mergem noi alta data :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe la vreo 300, n-am stat sa socotesc. Am facut traseul de vreo doua ori si, parca, asa mi-a iesit. De fiecare data am ajuns in Ploiesti (nu chiar, in DN-ul Ploiesti - Buzau) pe alta parte. Ba Urlati, ba Mizil. Am gresit de fiecare data drumul, dupa Manastirea Ciolanu, nu ca ne-ar fi pasat (nu eram singur) !

Acu' ... nici Velico n-ar fi de lepadat. N-am mai fost pe acolo de vreo doi ani. Sau sa ma duca cineva (n-am mai fost) la renumita pestera, nu mai stiu cum ii zice si nu stau sa caut, stiti voi ! Accept orice varianta numa' sa miscam roata. Mai am un pic de guma pana la "slick" (am scris bine?). Alea noi asteapta sa fie montate ... cat mai ... incolo.

Ramane valabil traseul propus de d-vstra?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Noi ne strangem la 11,30 la Lukoil-ul de la pod de la IKEA, la iesirea in DN1. Se pleaca la 12 spre Slanic, cred ca la 16,30 asa suntem inapoi. Vik, vezi ca merg si ciopere, deci alergatura doar vreun sprint asa, mai sunt si incepatoare :) , deci domol. Daca ai chef de alergat mergem noi alta data :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa ne intalnim la aceeasi ora (11.30) in aceeasi locatie (acel Lukoil Baneasa) si vom lua hotararea incotro o apucam. Chestia este ca, daca o luam spre nord trebuie sa avem grija cum ne echipam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Noi ne strangem la 11,30 la Lukoil-ul de la pod de la IKEA, la iesirea in DN1. Se pleaca la 12 spre Slanic, cred ca la 16,30 asa suntem inapoi. Vik, vezi ca merg si ciopere, deci alergatura doar vreun sprint asa, mai sunt si incepatoare :) , deci domol. Daca ai chef de alergat mergem noi alta data :D

Si eu am schimbat evacuoarea sa i mai dau un zvac cum pana o mai testez 😞

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa ne intalnim la aceeasi ora (11.30) in aceeasi locatie (acel Lukoil Baneasa) si vom lua hotararea incotro o apucam. Chestia este ca, daca o luam spre nord trebuie sa avem grija cum ne echipam.

Tot acolo unii dintre baieti vor sa o ia spre Buzau, un alt traseu, ceva cu vazut babele de la Ulmet.

Editat de the mentalist
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am lasat ! Ar mai fi un traseu de alta factura. Calarasi - Silistra - Russe - Giurgiu (mancat in port, au aia niste icre pe paine prajita cu oarece ceapa rosie pe langa !!!). Facut in vara, drumul prin Bulgaria o minunatie, asfalt fain, intalnit 10 masini in cei 105 km, foarte putine linii drepte, viraje domoale. Partea inedita, trecerea cu bacul. In cazul acesta, alta locatie de intalnire, "Mol" inainte de A2 (aia "a Soarelui", ca sa fim mai precisi).

Pana maine ne hotaram incotro. "Noaptea este un sfetnic bun", se zice. Eu unu', dorm, poate dimineata, pe la cafea mai cuget.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul ala de Silistra Russe e plictisitor tare...Mergi drept de ti se face acru...

 

Pana la urma ramane intalnirea de la Lukoil Baneasa la 11:30?

 

Vin si eu...si merg oriunde e hotaraste...

Doar sa nu fie enduro... :D

Editat de middle_of_nowhere
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata .

 

Da se pare Ok Buc > Ploiesti > Buzau > spre intorsura buzaului > Manastirea Ciolanu [ GPS N 45 23 57 / E 26 54 73 ]

 

Ne vedem la 11:30 unde a STABILIT NIKO sI de acolo care incotro .

Corect ?

 

** Psager sau PASGERA ?

 

humhum.gif .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...