Sari la conținut

PT. CEI CARE MAI AU ASIGURARE .


vik55
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 103
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca nu o sa fiu pe graba, cred ca vin si eu juma de drum cu voi (eu trebuie sa fiu in jur de 1 pe la Nehoiu si apoi sa o iau spre Brasov pe la 3).

Ca traseu as propune sa iesim in Valeni pe la Plopeni - Varbilau si de acolo spre Ciolanu sau Siriu.

Editat de Cap0ne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cred si eu, ca se duce.

 

In plus....daca se mai lungeste..stabilim ruta functie de timp(ramas). :)

 

Macar ne mai dezmortim pana la Lukoil, mai schimbam o vorba...si stabilim acolo functie de conditii.


» Post actualizat in 08 Nov 2014 08:04

Baga-mi-as...

Dupa o zi insorita complet ieri...astazi innorat pana seara...

Deci sansele sa se duca cacatul asta de ceata mai repede, sunt nule. Doar soarele rezolva problema cu succes.

Soare nema...


» Post actualizat in 08 Nov 2014 08:06

C@cat...nu pot edita...

Am revenit cu postul anterior, pentru ca am mai intrat pe ceva site-uri de weather...

SI s-a schimbat fata de ce vazusem eu ieri...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo la titlu topicului , chiar nu se poate face nimic cu asigurarile astea platim si stam cu motoarele luni de zile degeaba , sa-i ia naiba de nemernici .

 

Facusem asigurare in septembrie si bineteles ca in martie expira si cel putin 2 sau 3 luni stau pe tuse. nenorocitii !!!!!!!!!! X-(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda cam 8 spre 9 per total ,,,, zi grea pt JAPONEZE incoltite rau de tot de berlineze , dar rau de TOT , dupa umila mea parere raportul pt a se pastra cat de cat un echilibru ar fi trebuit o berlineza la 5 japoneze .Astazi s au aliniat cam toate modelele nemtalesti de la cele racite cu FREON pana la un veteran Rt 1150 care le-a cam afumat pe japoneze precum brutari care pun mac pe acele chifle .

Randul viitor posesori motoretelor din tara soarelui rasare sper sa se organizeze mai bine .

No servus .

tresdrole.gif.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai bre linistit, nu stii ca toate pocnitorile care sunt de casat la nemtalai ajung la noi ca in " recycle bin ".

de asta s-a umplut ca le-au aruncat aia .

noi astia cu motoare stim cum e sa fie soare si rasarit. ti-as trimite poze insa din pacate nu pot sa urc de pe tel acum si oricum sunt carantinat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ati patit baieti... a gasit IAR vik ceva sosele DREPTE si a bagat mana in gaz????

data viitoare ca sa va razbunati ... sa l bagati pe curbe.....

 

a bagat mana in gaz..... cu "burlanu" de Remus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ati patit baieti... a gasit IAR vik ceva sosele DREPTE si a bagat mana in gaz????

data viitoare ca sa va razbunati ... sa l bagati pe curbe.....

 

Bre,,,,,,,,,, a schimbat TOBILIIIIII se vezi amu ZVAC .

» Post actualizat in 08 Nov 2014 19:42

stai bre linistit, nu stii ca toate pocnitorile care sunt de casat la nemtalai ajung la noi ca in " recycle bin ".

de asta s-a umplut ca le-au aruncat aia .

noi astia cu motoare stim cum e sa fie soare si rasarit. ti-as trimite poze insa din pacate nu pot sa urc de pe tel acum si oricum sunt carantinat.

 

grosrire.gif.

 

VULPASINE Remus abia te asteapta ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahahahahaaaaa...

Vik nu vrea sa recunoasca deloc ca a fost total umilit de japoneze.

Ii cam sticleau ochii dupa una...:D

 

E posibil ca in curand sa il vedem calare pe o oblica.

 

Deci, ca sa fie veridic...a trebuit sa traga de vaca aia putin ca sa tina pasul...dar sa dam vina pe electronica multa si inutila, care nu i-a permis sa testeze corect toba aia, care suna si arata bine...

Pacat ca nu e pusa pe o japoneza...

 

E adevarat ca merge binisor in linie dreapta...bine punctat Ianachime.. :D

 

Mda cam 8 spre 9 per total ,,,, zi grea pt JAPONEZE incoltite rau de tot de berlineze , dar rau de TOT , dupa umila mea parere raportul pt a se pastra cat de cat un echilibru ar fi trebuit o berlineza la 5 japoneze .Astazi s au aliniat cam toate modelele nemtalesti de la cele racite cu FREON pana la un veteran Rt 1150 care le-a cam afumat pe japoneze precum brutari care pun mac pe acele chifle .

Randul viitor posesori motoretelor din tara soarelui rasare sper sa se organizeze mai bine .

No servus .

tresdrole.gif.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain. Faina companie, faina vreme, faina tura, per total, cu de toate. Am avut ceata, am avut curbe, am avut linii drepte, am avut mancare decenta, am ajuns acasa intregi (foarte important !) si, relativ la timp (uni trebuiau sa primeasca musafiri, altii sa faca vizite (la 22.30 am revenit acasa).

O fi "bavareza" fruncea da' si "oblicele" s-au tinut scai. Per total, scor 1-1, "parerea mea", a zis unu'.

Sper sa ne mai adunam in aceasta companie, destul de variata vis a vis de varsta. Tineri cumpatati si ... hai sa spunem mai avansati in varsta, mai nebuni, "frumosi" bineinteles, nu-i asa ?

Ce ne-am face fara aceasta "nebunie". Am imbatrani in fotoliu, in papuci, in fata TV-ului. Iar cei tineri ar sparge cluburile.

Am vazut niste aparate foto, doar O poza ? Recunosc, aveam si eu la mine da' mi-a fost lene sa-l intrebuintez. Era in gentuta de pe codita, nici nu stiu daca mai avea baterii. Da' ma revansez data viitoare, vin cu camera (daca nu uit - anu' asta am plecat in concediu, in Apuseni si am uitat camera acasa, pe hol). Sper sa mai fie o "data viitoare" anul acesta.

Noapte buna !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fuse fain. Mai o frunza ofilita cazand, mai o curba, mai un peisaj, mai o gluma, mai o japoneza, mai o bavareza :)

Sper ca v-a placut micul traseu pana unde ne-am despartit si mai sper ca nu le-au zdranganit prea tare dintii celor cu suspensii mai tari pe bucata aia de 10-15 km prin Calvini :D

post-40715-0-76805600-1415486480_thumb.jpg

post-40715-0-67028500-1415486491_thumb.jpg

post-40715-0-82836800-1415486501_thumb.jpg

post-40715-0-00893900-1415486511_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre,,,,,,,,,, a schimbat TOBILIIIIII se vezi amu ZVAC .

» Post actualizat in 08 Nov 2014 19:42

 

grosrire.gif.

 

VULPASINE Remus abia te asteapta ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

N-ar fi fair play din partea mea. Am 2 yosimure,si tu una singura. Lasa, bucura-te de cisterna :) , ca asa cum ai zis si tu , cam da cu fum bavareazele. nu i nimic , se rezolva prin cumpararea unei " japo" . va ajut eu unde nu intelegeti tehnologia actuala, ca deh , din '44 cand au pierdut razboiul si pana in 2014 e ceva vreme )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ar fi fair play din partea mea. Am 2 yosimure,si tu una singura. Lasa, bucura-te de cisterna :) , ca asa cum ai zis si tu , cam da cu fum bavareazele. nu i nimic , se rezolva prin cumpararea unei " japo" . va ajut eu unde nu intelegeti tehnologia actuala, ca deh , din '44 cand au pierdut razboiul si pana in 2014 e ceva vreme )

 

 

bPUrKb6l.jpg

KPDfK0zl.jpg

5U2GMv2l.jpg

 

Alo Domnu ,,,, parca v ati jurat sa nu mai ridicati nici macar privirea spre BAVAREZE deci razboi din nou , atunci mai bine cu bavareze care dau fum japonezelor decat sa ajungem ca acest copilas simpatic si nevinovat care se roaga la fiecare 100 de Km sa ii mai mearga jucaria pt a ajunga si el acasa odata .

 

emoirire.gif.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo la titlu topicului , chiar nu se poate face nimic cu asigurarile astea platim si stam cu motoarele luni de zile degeaba , sa-i ia naiba de nemernici .

 

Facusem asigurare in septembrie si bineteles ca in martie expira si cel putin 2 sau 3 luni stau pe tuse. nenorocitii !!!!!!!!!! X-(

 

In septembrie faci asigurarea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In septembrie faci asigurarea?

daca expira in august ar trebuii sa stau pe tuse ca vine iarna ?

daca am de inmatriculat mai bine nu ca vine iarna ?

si orice ai face trebuie minim 6 luni asa ca.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...