Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

699 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 34,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10635

  • ivan pedala

    6153

  • Taz Asg

    2802

  • pitesti2010

    2630

Top Posters In This Topic

Posted Images

S-o toci sanatos cu bucile, si sa va simtiti confortabil pe noua sa...iar Ynei sa-i dai kilometrajul peste cap, alaturi de partenera ta!

Asfalt uscat...fara cretini! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata colegii!

 

Budapesta venim!!!!

 

Apoi nu chiar despre nimic. Au fost chiar multe zambete, voie buna si distractie! Si stai linistit colegule ca inca nu e gata :)

Tii minte la inceput imi ziceai ca ai vrea sa facem vreo 30 de pagini si eu ti-am zis ca sub 160 nu ne oprim?

so, keep walkin'

 

o zi minunata tuturor colegilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi'! Azi la 2*C mi s-a cam ciufulit coafura, eh...mai mult din cauza cetii dense, dar nu conteaza!

Se apropie weekend-ul, asa ca abia astept sa treaca ziua de azi si-a de miine! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cam da...as vrea sa trag o fuga prin preajma, sa vad culorile toamnei din virf de munte!

Ma hotarasc pe moment, urc pe Transalpina sau ma bag pe valea Sohodolului, ooooori ma arunc spre Valea Cernei prin Baia de Arama...si-apoi ma bag la o balaceala in apele termale din Herculane! Depinde...fiindca io vreau, sper sa nu mi se schimbe programul peste noapte de vreunu' din neam! De obicei cam asa am noroc...fiindca am familionu' mare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tu ai gasit albia secata fiindca ai fost vara...acum este apa si daca inaintezi spre jud. Hunedoara, spre creasta, vezi muntii de sus, ai parte de o partida de enduro pe cinste...si eventual te poti tavali prin iarba cu vreo caprioara vinata pe drum! ;)

Trebuie musai o patura moale ca-i rece s-o pui direct in buruieni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No...cind creste nivelul apei, ce nu poate prelua teava, curge prin albie. Mai jos, in sat, exista chiar un viaduct descoperit care trece prin gospodariile satenilor, duce apa in zona pina la o pastravarie...si de-acolo se varsa in riul Tismana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa-i...dar asta in zona sudica...sus pe creste gasesti vegetatie bogata, gasesti o fauna diversificata, animale salbatice de toate neamurile si pastravii isi fac de cap printre pietrele din albia piriului! Numa' sa n-ai noroc sa gasesti drumul plin de lemne doborite de macelarii de paduri sau namoalele sa-ti taie elanul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite mai: Yamaha e pe locul 3 in poll... iar numarul meu norocos :))

 

(Asta asa off topic printre discutiile despre planurile de weekend ale colegilor de mai sus, de ciuda ca eu fac ore suplimentare in weekend)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filmele romanesti, cel putin mare parte din ele, nefiind pangarite de cliseele si stereotipurile holywoodene, au foarte multa morala in ele. Chiar si povestile noastre pentru copii ating aproape in fiecare paragraf cate-un invatamant.

 

Pacat ca nu avem acces la ele cu atata usurinta cu cat se poate accesa un Batman...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate, am vzut ceva bruma printr-una din localitatile prin care am trecut spre serviciu...si parca viziera avea tendinta sa faca flori de gheata...

O fi de bine, o fi de rau?! :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...